BREAKING NEWS

Ndodh edhe kjo! Sulmohet aktori i humorit Rezart Veleshnja në mes të Tiranës dhe merr plagë të shumta, zbardhet arsyeja

Ndodh edhe kjo! Sulmohet aktori i humorit Rezart Veleshnja në mes të
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të diskutohet në Samitin e Tiranës më 6 dhjetor që do zbarkojnë liderat e BE-së? Zbardhet axhenda e plotë

Çfarë do të diskutohet në Samitin e Tiranës më 6
x
BREAKING NEWS

Pritet të mblidhet me urgjencë KQZ, zbardhet vendimi më i fundit që do merret për Ori Nebiajn dhe Petrit Dodën

Pritet të mblidhet me urgjencë KQZ, zbardhet vendimi më i fundit
x
BREAKING NEWS

Drejtësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re avokatja e njohur e vendit tonë, kishte nevojë për transplant të palcës jashtë vendit, Adriatik Lapaj jep lajmin e trishtë: Do më marrë shumë malli!

Drejtësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x
BREAKING NEWS

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Surpriza e motit për ditën e nesërme, çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në deklaratën që bëri në Izrael, ja për çfarë bëhet fjalë

Paskal Milo akuzon rëndë kryeministrin: Rama ka gënjyer në
x
BREAKING NEWS

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre pikëpyetjet e forta

Burri vrau gruan me foshnjen në bark, trondit gazetari dhe ngre
x
BREAKING NEWS

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina “merr me vete” Poloninë në fazën tjetër

Mbrëmje dramatike! Messit hedh "KO" Meksikën, Argjentina
x

Lifestyle

Horoskopi, ja çfarë parashikojnë yjet për ditën e shtunë

Horoskopi, ja çfarë parashikojnë yjet për ditën e

DASHI
Në fundjavën që fillon sot do të mund të zgjidhni një problem që ka të bëjë me shtëpinë. Diçka që ju shqetëson prej disa kohësh. Në dashuri keni pasur nevojë të dëshpëruar për pak qetësi, jeni të shqetësuar dhe kjo duket. Mundohuni të ndryshoni diçka.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 19 nëntor 2022), jeni melankolik, ndoshta ju mungon edhe një person që nuk është pranë jush. Ka diçka për të vënë në dukje, për të sqaruar atë përfundimisht. Sa i përket punës, ndryshimet duken afër.

BINJAKËT

Fundjava do të nisë në mënyrë të shkëlqyer, Hëna në shenjën tuaj do të japë emocione të ndryshme. Kreativiteti është në kulmin e tij, gjatë kësaj kohe. E shtuna do të jetë e tensionuar, por do të sjellë disa avantazhe të papritura. Mbajeni veten edhe për pak.

GAFORRJA

Diçka nuk ju bind në lidhjen tuaj të dashurisë, por kjo periudhë ju lejon të bëni zgjedhje të rëndësishme në karrierë. Ju gjithashtu duhet të relaksoheni dhe të rivendosni energjitë tuaja. Pak vëmendje në dashuri duhet gjatë orëve të ardhshme.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 19 nëntor 2022), në orët në vijim priten mundësi në sektorin praktik. Jeni të shqetësuar për një konkurs. Mundohuni të mbani vullnetin tuaj për të fituar gjithmonë dhe/ose kontrolluar të tjerët nën kontroll.

VIRGJËRESHA

Hëna disonante ju fton të jeni shumë të kujdesshëm sidomos në orët e mbrëmjes. E diela do të jetë një ditë pa vrull të veçantë. Më mirë të presësh të hënën.

PESHORJA

Në orët e ardhshme, mos kini frikë të ëndërroni shumë. Beqarët e shenjës suaj mund të takojnë një person të ri dhe të rëndësishëm. Ka një atmosferë ndryshimi, mbështeteni atë. Është e kotë të qëndrosh i ankoruar pas së shkuarës, të shikosh të ardhmen me optimizëm.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 19 nëntor 2022), pritet një ditë klasike e cila kërkon një ritëm shumë të shpejtë. Shqetësimet janë shumë të shumta. Nëse prisni përmirësime, do t’ju duhet të prisni edhe pak. Të paktën deri nesër pasdite.

SHIGJETARI

Gjatë fundjavës do të keni pak energji dhe përveç kësaj do t’ju duhet të përballeni me një hënë në kundërshtim me ju. Mos u zhytni në kujtime dhe përpiquni të shihni njerëz që mund t’ju shpërqendrojnë. Ju duhet të vazhdoni përpara dhe të filloni aventura të reja.

BRICJAPI

Jeni njerëz pasionantë dhe xhelozë. Para se të thoni diçka, mendojuni mirë. Fatmirësisht nuk jeni shumë të nxituar në dashuri. Jeni gjithashtu njerëz të qetë, por dilni disi nga kjo butësi që ju karanterizon. Bëjeni të paktën këtë herë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e shtunë 19 nëntor 2022), ju pret një ditë e karakterizuar nga një Hënë në një aspekt të favorshëm. Mund të dilni me një ide të shkëlqyer. Ndjenjat janë gjithashtu më të lehta për t’u trajtuar. Planifikoni një mbrëmje të këndshme me partnerin tuaj.

PESHQIT

Ju pret një ditë në të cilën do të keni mundësinë të rregulloni çështje të lirshme. Hidhe larg melankolinë. Me pak fjalë, është e kotë të qash qumështin e derdhur. Mendoni për të ardhmen me optimizëm. Me pak fjalë, gjithçka është për të mirën, por mos kini frikë nga disa ndryshime.