BREAKING NEWS

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te Rithemelimi, nis skenari i 2005 për rikthimin në pushtet të familjes “Berisha”, ja surprizat që pritet të ndodhin në zgjedhjet ë 2025

SHBA tërhiqet përballë Sali Berishës, vula e PD kthehet te
x
BREAKING NEWS

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh prapaskenat e vendimit të Gjykatës së Apelit për kalimin e vulës dhe logos së PD te Rithemelimi

Ja si do spastrohet politika shqiptare nga Sali Berisha, Spartak Ngjela zbardh
x
BREAKING NEWS

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi për Ilir Metën, ja si do të dalë jashtë loje presidenti i PL dhe pse vendimi i Gjykatës së Apelit është politik, juristja Brizida Gjikondi zbulon të pathënat

Kalimi i vulës së PD në duart e Sali Berishës, lajm ogurzi
x
BREAKING NEWS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave, paralajmëron furtunë në listat e zgjedhjeve të 2025, shtyhet për në shtator takimi me emigrantët në Londër e Gjermani, ja kur do të mbahet Kongresi i PS

Edi Rama u prish qetësinë deputetëve dhe ministrave,
x
BREAKING NEWS

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja 10 dosjet që po “kopsit” SPAK, gazetari zbardh emrat “VIP” të rrezikuar dhe tregon provat tronditëse që ka zbuluar drejtësia e re për disa deputetë të Kuvendit

50 urdhër-arreste në tryezën e prokurorëve specialë, ja
x
BREAKING NEWS

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130 mijë punonjësit e administratës në vend, zbardhet skema e re që do të ndiqet edhe për bashkitë

Del vendimi i detajuar, ja kur dhe sa do të rriten pagat për 130
x
BREAKING NEWS

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të marrë para nga koncensioni i sterilizimit, dalin dokumentet, ja si u largua menjëherë pas thellimit të hetimeve nga SPAK

Allajbeu i “Spitalit Amerikan” ka futur gruan e tij për të
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës që po thur nga banesa me besnikët e tij për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja vepra penale që ka kryer Flamur Noka për interesat e ish-kryeministrit

Romeo Kara zbulon skenarin e “errët” të Sali Berishës
x

Lifestyle

Horoskopi, ja çfarë parashikojnë yjet për ditën e sotme

Horoskopi, ja çfarë parashikojnë yjet për ditën e

Dashi
Ju do të fitoni favorin dhe respektin e të tjerëve në vendin e punës duke i dëgjuar ata dhe thjesht duke kuptuar nevojat dhe shqetësimet e tyre. Veshi juaj është më i rëndësishëm se goja juaj – prandaj kini kujdes se si i përdorni.

Demi
Ju mund të tundoheni të krijoni rregullat tuaja, sepse vërtet nuk jeni të kënaqur me ato para jush. Jini të kujdesshëm për ta bërë këtë pa kuptuar më parë implikimet e plota për ju dhe njerëzit përreth jush.

Binjaket
Veprimet tuaja mund të jenë të çrregullta dhe spontane sot, por gjithashtu me siguri do të jenë të fuqishme. Ju mund të drejtoheni nga një mendje e mprehtë intelektuale. Ndoshta është dikush pranë jush që ka dinakëri të madhe.

Gaforrja
Merrni pak kohë për të dalë nga rutina juaj normale dhe për të parë se çfarë po ndodh në botën përreth jush, Ju mund të jeni aq të përqendruar dhe aq të shtyrë drejt një qëllimi specifik sa të mos merrni parasysh pjesën tjetër të botës.

Luani
Vetëm për shkak se dikush dëshiron që ju të bëni diçka nuk do të thotë që ju duhet të detyroheni. Përkuluni për veten tuaj dhe jo për argëtimin e të tjerëve. Liria është një fjalë operative për ju, prandaj sigurohuni që ta ushtroni këtë të drejtë në çdo aspekt të jetës tuaj.

Virgjeresha
Ju mund të jeni duke vepruar në mënyrë të pandërgjegjshme. Papritmas ju jeni në gjysmë të rrugës së një detyre dhe pyesni veten se çfarë shpresonit vërtet të arrinit duke e filluar atë në radhë të parë. Jini më të vetëdijshëm për energjinë tuaj.

Peshorja
Mund të mbështeteni te fati juaj i mirë për t’ju nxjerrë nga situatat e vështira sot. Ka një energji të madhe pozitive në anën tuaj që mund të mos jeni në gjendje ta shihni tani. Besoni se çdo gjë që do të ndërmerrni do të funksionojë rastësisht për ju në planin afatgjatë.

Akrepi
Dita fillon me një notë të lartë, duke krijuar skenën për të zhvilluar gjëra të. Ju nuk keni nevojë të bëni asgjë të veçantë për të fituar miratimin nga të tjerët. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të jeni vetvetja. Kjo është gjithçka që çdokush mund të kërkojë, gjithsesi.

Shigjetari
Në punë jeni më të prirur ndaj aksidenteve se zakonisht, ndaj bëni kujdes. Sigurohuni që të keni në dorë një çantë të ndihmës së parë, ose të paktën të dini se ku është në rast se ju nevojitet gjatë një kohe emergjence.

Bricjapi
Do të kuptoni se çfarë duhet bërë mirë përpara se dikush t’ju thotë se çfarë duhet bërë. Dëgjoni intuitën tuaj. Mos prisni për udhëzime; thjesht vazhdo. Eprorët dhe bashkëpunëtorët do ta vlerësojnë kur të merrni iniciativën për projekte.

Ujori
Mos ofroni këshilla të pakërkuara. Njerëz të tjerë do të mendojnë se jeni të pasjellshëm dhe të pandjeshëm nëse thjesht dhe pa takt u tregoni se si duhet ta bëjnë punën e tyre, ose si mund ta bëjnë punën e tyre më mirë. Mbajini për vete këto komente.

Peshqit
Instinktet tuaja janë në shënjestër në lidhje me njerëzit përreth jush. Punoni me energjinë e ditës në vend që të punoni kundër saj. Mos i antagonizoni ata që tashmë janë poshtë teje. Aspekti financiar paraqitet në formë të mirë.