BREAKING NEWS

Urdhër-arresti nga SPAK për Vangjush Dakon, gazetarja zbulon si paraqitet situata pranë banesës së tij

Urdhër-arresti nga SPAK për Vangjush Dakon, gazetarja zbulon si
x
BREAKING NEWS

Pas rinumërimit të votave në Belsh, KAS del me njoftimin e fundit

Pas rinumërimit të votave në Belsh, KAS del me njoftimin e fundit
x
BREAKING NEWS

SPAK urdhëroi arrestimin e Vangjush Dakos, gazetarja Klodiana Lala zbardh detaje të reja: Gjithçka nisi nga një pallat i dëmtuar nga tërmeti, hetimi përfshiu edhe...

SPAK urdhëroi arrestimin e Vangjush Dakos, gazetarja Klodiana Lala zbardh
x
BREAKING NEWS

Mbledhja e Kryesisë së PD, vjen menjëherë reagimi i Roland Bejkos

Mbledhja e Kryesisë së PD, vjen menjëherë reagimi i Roland
x
BREAKING NEWS

“Alibeaj mori 2 mln euro nga Rama”/ Plas keq në emision, deputeti demokrat ‘përplaset’ me gazetarin

“Alibeaj mori 2 mln euro nga Rama”/ Plas keq në emision,
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme (Emri+Foto)

Lajm i trishtë/ Ndërron jetë këngëtarja e famshme
x
BREAKING NEWS

Një tjetër vend nën pushtetin e shiut, meteorologu del me paralajmërimin e frikshëm, ja çfarë do të ndodhë me temperaturat

Një tjetër vend nën pushtetin e shiut, meteorologu del me
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon urdhër arrest me burg për ish- kryetarin e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako

SPAK lëshon urdhër arrest me burg për ish- kryetarin e
x

Lifestyle

Horoskopi, ja çfarë parashikojnë yjet për ju sot

Horoskopi, ja çfarë parashikojnë yjet për ju sot

Dashi
Takimet dhe telefonatat e humbura kanë qenë të zakonshme gjatë javëve të fundit. Sot, gjërat lehtësohen dhe rrëmujat organizohen përsëri, duke sugjeruar se këto lloj incidentesh të lidhura me punën do të ecin përsëri pa probleme.

Demi
Kohët e fundit ka qenë e vështirë për ju të keni një pasqyrë të qartë mendore për ndonjë gjë. Sot, megjithatë, disa energji të vështira kozmike ngrihen, duke lehtësuar kështu këtë barrë dhe duke sjellë qartësi më të madhe mendore në botën tuaj.

Binjaket
Pozicioni i planetëve sot ju shtyn të mendoni dy herë për të marrë një vendim të rëndësishëm në lidhje me një marrëdhënie të ngushtë. Në këtë pikë mund të mos i keni të gjitha faktet e nevojshme. Tregoni kujdes.

Gaforrja
Tre javët e fundit kanë qenë një kohë për reflektim dhe rishikim. Tani kjo periudhë ka përfunduar dhe është koha për të ecur përpara me besim. Mendimi juaj logjik është kthyer në rrugën e duhur – prandaj mos ngurroni të vazhdoni.

Luani
Gjatë disa javëve të fundit, keni marrë dezinformata për diçka që është e rëndësishme për ju dhe jetike për suksesin tuaj në vendin e punës. Falë pastrimit të kozmosit, e vërteta zbulohet dhe ju jeni në gjendje të punoni me të në mënyrë konstruktive.

Virgjeresha
Ju mund të merrni një psherëtimë të madhe lehtësimi sot. Planetët ju kanë bërë të vështirë gjatë tre-katër javëve të fundit duke krijuar konfuzion në marrëdhëniet dhe komunikimet tuaja me të tjerët. Sot kjo nuk ndodh më.

Peshorja
Marrëdhënia juaj me pajisjet mekanike dhe elektrike ka qenë e fikur e vështirë tre javëve të fundit. Sot, gjërat fillojnë të lehtësohen dhe funksionojnë siç pritej, dhe do të zbuloni se gjithçka punon siç duhet.

Akrepi
Nëse mendoni se mund të qëndroni në shtëpi dhe të bëni atë që dëshironi në vend që të dilni atëherë në një kuptim mund të keni të drejtë, veçanërisht me atmosferën qiellore të sotme. Megjithatë, nëse doni të hapeni me një person tjetër dhe të ndani frikën tuaj më të thellë ky opsion është gjithashtu i hapur për ju.

Shigjetari
Rreshtimi i favorshëm planetar i sotëm tregon se megjithëse mund të ndjeni se diçka mungon në marrëdhënien tuaj, diçka e rëndësishme sapo ka filluar të zhvillohet. Së shpejti do të kuptoni se sa çift i mrekullueshëm jeni.

Bricjapi
Vendimet e marra gjatë tre javëve të fundit duhet të rishikohen. Nëse ato kanë qenë të vështira për t’u menaxhuar ose finalizuar, marrëveshjet e biznesit dhe negociatat janë kthyer në rrugën e duhur. Tani ju duhet të rindërtoni dhe riorganizoni me sy të freskët.

Ujori
Rreshtimi planetar i sotëm mund të mos sjellë shumë në rrugën e veprimit dinamik kur bëhet fjalë për jetën tuaj romantike. Ekziston mundësia e një mbrëmjeje të mrekullueshme në një mjedis shumë të lezetshëm.

Peshqit
Mund ta keni të vështirë të vendosni se çfarë të bëni kur bëhet fjalë për jetën tuaj të dashurisë. Pozicioni i planetëve ngatërron sinjalet që mendonit se kishit marrë nga një person i caktuar. Por qëndroni atje, pasi gjithçka do të zbulohet së shpejti.