BREAKING NEWS

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me përgjigjen

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me
x
BREAKING NEWS

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të hetohet nga FBI, SPAK të bashkëpunojë me amerikanët

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të
x
BREAKING NEWS

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja çfarë pritet të diskutohet

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja
x
BREAKING NEWS

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të ndodhë me PD-në

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish kryeministrin: Me miellin e amerikanëve s'bëhet shaka

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish
x
BREAKING NEWS

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët strategjikë", deputeti socialist për çështjen "McGonigla": Dezinformim, s'ka hetim për kryeministrin

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët
x
BREAKING NEWS

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton
x
BREAKING NEWS

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin e FBI-së

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin
x

Lifestyle

Horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet shenjë për shenjë nga 28 nëntori deri më 4 dhjetor 2022

Horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet shenjë për shenjë nga

Të nderuar lexues, gjeni më poshtë parashikimin javor të yjeve, përgatitur nga astrologu më i njohur dhe më i kërkuar në Itali, Paolo Fox, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al, për javën e re, nga e hëna 28 nëntor deri të dielën më 4 dhjetor 2022.

Horoskopi i Dashit Paolo Fox:

Pesë yje për Dashin. Në dashuri nuk mund të kërkoni asgjë më shumë, sepse gjithçka po shkon mirë: nuk keni më asnjë dyshim, dilemat tuaja janë shuar dhe më në fund do të arrini të merrni atë që dëshironi. Afërdita është në anën tuaj, takimet janë të favorizuara dhe do të rezultojnë të këndshme për ata që do të dalin. Në punë, yjet flasin për arritje të rëndësishme nëse jeni në kërkim të një pune: 2023 do të jetë viti juaj. Jupiteri do të jetë me ju. Me pak fjalë, më mirë se kjo ndoshta nuk ekziston!

Horoskopi i Paolo Fox Demi:

Tre yje për shenjën e Demit. Nëntori ishte paksa i pasigurt në planin sentimental, por Afërdita do t’ju ndihmojë të kapërceni dyshimet tuaja. Ndoshta ka ardhur koha për të pastruar zemrën në ditët në vijim. Në punë duhet të bëni një pushim sepse ju është dashur të kaloni shumë momente të vështira. Dhe tani duhet të kuptoni se më e mira është të fokusoheni te vetja!

Horoskopi Paolo Fox Binjakët:

Katër yje për Binjakët. Venusi është ende në dizavantazh, por ka ditë plot. Së afërmi, pasioni do të kthehet dhe do të ketë kohë për t’u rikuperuar në dashuri. Jeni pak dyshues, por është normale nëse keni mbyllur një histori. Bëni kujdes të mërkurën. Në punë ka projekte, por keni ende shumë kundërshti për të përballuar. Kujdes mes të mërkurës dhe të enjtes: nuk do të mungojnë polemikat!

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox:

Tre yje për Gaforren. Në dashuri do të ketë disa tensione, por lidhjet e reja janë të favorizuara. Mundohuni të mos humbni kohë me dikë që është i largët ose i zënë. Dhe bëni kujdes me të lindurit në shenjën e Luanit, Gaforres dhe Peshores. Në punë, vazhdoni: përpiquni të mbyllni një bashkëpunim dhe kuptoni se çfarë të bëni në 2023. Viti i ri po afron!

Horoskopi i Paolo Fox Luani:

Pesë yje për Luanin. Afërdita është në anën tuaj, ndaj më në fund keni mundur të kapërceni tensionet e nëntorit. Dashuri e mirë, por deri në fund të vitit do të mund të përjetoni ndjesi të shkëlqyera. Përfitoni nga e premtja. Në punë ndryshimet janë në rrugë e sipër: çdo gjë po shkon më mirë, sigurisht që nuk ju mungon intuita (ajo e mira)!

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox:

Katër yje për Virgjëreshën. Faza e rikuperimit është ende në fillimet e saj, por ata që janë beqarë duhet të fillojnë të vënë veten në linjë sepse Afërdita së shpejti do të kthehet në favor. Në të vërtetë, do të ndodhë nga e shtuna. Kështu që përpiquni të vini gjërat para. Në punë, mundësitë janë të shumta dhe ditët interesante po vijnë. Epo propozimet më të mira do të mbërrijnë mes të hënës dhe të martës!

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja:

Katër yje për Peshoren. Në dashuri duhet të harrosh dhe të ecësh përpara. Më në fund keni gjetur energjinë e duhur, por është më mirë të sqaroni gjëra me gjysmën tuaj nëse keni ndonjë dyshim. Gjithçka funksionon kështu. Në punë ka pak konfuzion dhe pak lajme. Deri në pranverë duhet të marrësh një vendim: nëse diçka nuk të pëlqen, duhet të bësh një ndryshim në jetën tënde!

Horoskopi Paolo Fox Akrepi:

Tre yje për shenjën e Akrepit. Epo në dashuri, më në fund është kthyer mundësia, duke trokitur në derën tuaj. Megjithatë, ka nga ata që u është dashur të përballen me një ndarje dhe ende nuk kanë besim: më mirë të ruani qetësinë dhe të kërkoni një marrëdhënie të qëndrueshme. Në punë po mendoni për një ndryshim, zgjidhjet e përshtatshme do të vijnë së shpejti. Kujdes nga sfera ekonomike!

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox:

Pesë yje për Shigjetarin. Venusi është në anën tuaj, kështu që ju mund të kënaqeni me dashurinë në një mënyrë të qetë. Nëse ju pëlqen një person, tani është koha: duhet të dilni përpara. Në punë momenti është interesant dhe dyshimet janë zhdukur. Mund të planifikoni gjithçka me qetësi: periudha e kësaj jave të re është e mrekullueshme!

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox:

Katër yje për shenjën e Bricjapit. Venusi do të jetë në anën tuaj pas disa ditësh, por a jeni gati ta lini veten të dashuroheni? Kërkoni dikë të veçantë, por mos mendoni vetëm për punën. Në punë do të ketë reagim, mundësitë janë aty. Dhe propozimet do të vijnë, por duan kohë!

Horoskopi i Paolo Fox Ujori:

Pesë yje për Ujorin. Përqafoni dashurinë, sepse emocionet janë gati të kthehen dhe së shpejti do të takoni një person intrigues. Ndoshta, megjithatë, para se të zemëroheni: a keni idealizuar shumë një person? Në punë, Hëna do të jetë në krahun tuaj të hënën dhe të martën, ndaj takimet janë të favorizuara. Tani jeni gati për t’u hedhur në horizonte të reja!

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox:

Tre yje për Peshqit. Jeni paksa në krizë në dashuri, por duhet të gjeni ekuilibrin e duhur. Gjërat do të ndryshojnë së shpejti, por shmangni grindjet me familjen. Një rikthim me ish-in është gjithashtu i mundur. Në punë, në dhjetor mund të mendoni për projekte të reja, por duhet të jeni të qartë. Dhe ju duhet ta bëni këtë të enjten, kur Hëna do të jetë në anën tuaj!