Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Horoskopi javor/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Postuar: 22/10/2018 - 20:14

Kjo javë ka si fenomen thelbësor hënën e Plotë e cila nuk është aq e shndritshme dhe e këndshme, do kemi një periudhë endosopisis dhe kërkim personal. Do jete e nevojshme të ndjejmë siguri dhe në këtë rast kryesisht paratë dhe dashuria do kenë shume rëndësi ose rëndësinë me te madhe. Do jemi ne udhëkryq të ngjarjeve dhe ndryshimeve të madha. Vetëm njerëzit e ditur dhe me përvojë mund ti rezistojnë kësaj periudhe tinëzare, provokuese, joshëse deri ne mashtrim te vetes, njofton astrologe Meri Shehu. Më poshtë parashikimi javor për të gjitha shenjat.

Dashi

Do përballeni me çështje ekonomike madhore të cilat një here afrohen një herë largohen dhe kjo ju nervozon duke ju çorientuar dhe bere gabime te pafalshme. Në jetën personale ka ndarje dhe kthime mbrapa që ju shpenzojnë kohë dhe energji.

Demi
Plotësimi juaj nuk do jete i plote nëse nuk ju mbështet partneri ne çift apo ju del kundra gjithmonë një bashkëpunëtor duke ju rikujtuar detyrimet qe keni. Beni bashkëpunime me jashtë vendit.

Binjaket
Do nuhasni por nuk do prekni dhe kjo do kthehet ne nje loje ku ka fshehti duke ju bere te ndjeheni njerëzit me te pafat ne dashuri dhe ne pune.

Gaforrja 
keni mundësinë te rregulloni apo stabilizoni marrëdhëniet ne përgjithësi dhe qëllimet. Por e kaluara përsëri ju thërret ta sqaroni sidomos ne çështjet sentimentale. Nëse nuk e bëni e ardhmja është në pikëpyetje.

Luani
Shume çështje familjare do hidhen ne diskutim dhe ne mëdyshje madje disa cështje pronësish. Duhet te merrni vendime për te mbrojtur si anën materiale dhe punën ashtu edhe cështjet familjare.

Virgjeresha

Ka një moment qe mund te quhet i ndritshëm në çështje qe lidhen me udhetiime ligjin por gjithmonë risku dhe vështirësitë janë shume të mëdha dhe mund tju fundosin nëse nuk keni vërtetësi.

Peshorja
Shume çështje te rëndësishme ekonomike qe lidhen me te tjerët apo partneret tuaj në çift do vihen ne diskutim dhe ne Vështirësi Po kështu edhe jeta juaj personale kërkon me shume plotësim e pasion.

Akrepi
Nëse te gjitha ndodhin përballë jush apo tek te tjerët ju do jeni ata qe do ngacmoni nervat dhe situatat qe çdo gjë o të thuhet e të bëhet ose të iki e të zhduket nëse është jo e qartë.

Shigjetari
Shume ndërlikime ne lidhje me punën dhe me jetën erotike te fshehte do keni në këtë periudhe. Kujdes kryesisht me detyrimet ekonomike te cilat mund tju kërcënojnë.

Bricjapi
Keni shansin te bëheni serioze dhe te ruani ekuilibrat fal Saturnit ne shenjen tuaj qe nuk ju lejon të bëni çmendurira këtë periudhe, megjithatë vihen në rrezik çështje të rëndësishme sentimentale.

Ujori
Do kërkoj ndryshime të mëdha në jetën e përditshme apo në ambjentin e vet ku mbi të gjitha do zotëroj tendenca për pronësi apo indentifikim të vetes dhe të pronës qe ju përket.

Peshqit
Nëse ujëvarat ekzistojnë edhe ne mendjen tuaj do ekzistoj nje ujëvare qe rrjedh vazhdimisht, por që ndërkohë dikush mund ti presë rrugën ujit dhe ky dikush ju do për vete dhe kërkon vëmendje.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/11/2018 - 20:47

Dhimbjet menstruale janë rezultat i kontraksioneve të mitrës, për të çliruar substancat që kanë ushqyer mukozën deri në momentin e ciklit menstrual.

Postuar: 15/11/2018 - 20:21

Shoferi i një kompanie postale në SHBA për fat arriti të që pikasë në kohë diçka mes gjetheve.&nb

Postuar: 15/11/2018 - 19:16

Jeta si kjo në Tokë ndoshta është shumë më rrallë dhe më e çmuar sesa mendohej më parë.

Postuar: 15/11/2018 - 19:08

Një nga tiparet më të veçanta është ai që quhet referenca e zhvendosur, pra aftësia për të folu

Postuar: 15/11/2018 - 19:05

Legjenda thotë: Besohet se çdo shtëpi ka gjarprin e vet. Ata si rëndom, janë të qetë.

Postuar: 15/11/2018 - 18:43

Tradhtia është tabu në shumicën e lidhjeve, por një grua e cila brengoset se a po e tradhton burr

Postuar: 15/11/2018 - 18:39

Një zog i pazakontë ka çelur këtë të mërkurë në Cakran të Fierit.