BREAKING NEWS

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e ministres Koçiu për Shëndetësinë dhe Mbrojtjen Sociale

Nga rritja e pagave për mjekët, tek investimet e reja, prioritetet e
x
BREAKING NEWS

Ja sa para marrin bashkitë për rritjen e pagave, zbardhet ndarja sipas njësive, 15 milionë dollarë shkojnë për vitin 2024

Ja sa para marrin bashkitë për rritjen e pagave, zbardhet ndarja sipas
x
BREAKING NEWS

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e “SKY”, ja si do zëvendësohet kupola, shefat e komisariateve dhe drejtorët e drejtorive, gati 600 fytyra të reja në krye të rendit

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep dorëheqjen pas të gjitha arrestimeve në qeverinë e tij dhe arsyeja që mund të ketë detyruar gjykatësen të çojë në arrest shtëpie Jamarbër Malltezin

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep
x
BREAKING NEWS

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin nga burgu është kushërira e parë e Ilir Metës, ja njerëzit e ish-presidentit brenda drejtësisë dhe kush është besniku i Sali Berishës që rrezikon të prangoset

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga dëshmitarët për dosjen “CEZ-DIA”, ja skema që po përdor bashkë me Sali Berishën për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin vendimin për të çuar në burg Sali Berishën dhe Jamarbër Malltezin, ja praktika gjyqësore që i fundos, çfarë pritet të ndodhë në Gjykatën e Lartë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin
x
BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale dhe zhvarrimi i kufomës së biznesmenit të njohur, Geri Kokalari thirrje SPAK të hetojë Berishën, ja disa nga krimet ku është përfshirë ish-kryeministri

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale
x

Lifestyle

Horoskopi javor/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Kujdes se do ...

Horoskopi javor/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi:

Dashi
Hena ne shenjen tuaj ju bene te papermbajtur. Do keni lajme te reja me punen.

Demi
Duhet te parapergatisni hapat qe do hidhni pasi kjo jave eshte e eklipsuar per ju.

Binjaket
Do hapen rruge te reja para jush megjithese duken gjerat shume rremuje dhe pa stabilitet.

Gaforrja
Ceshtje profesionale dalin para jush. Ceshtjet ekonomike duhet t'i shikoni me kujdes pasi do ju ikin shume para.

Luani
Hena ne Dash ju ndihmon me hapje te reja mundesish dhe punesh. Mos beni hapje te medha.

Virgjeresha
Eklipsi Diellor qe vjen ne shenjen tuaj do jete i rendesishem deri atehere kujdes punen dhe shendetin.

Peshorja
Hena perball jush ne Dash eshte sikur pas nje burri problematik ju del perball dhe nje grua problematike.

Akrepi
Nje ceshtje familjare apo pasurie do gjej rrugezgjidhje. Kujdes nga debatet pa asnje qellim te rendesishem.

Shigjetari
Do keni shume shanse ne pune dhe nga njerezit qe ju rrethojne. Kujdes shendetin. Jeta erotike e flakte.

Bricjapi
Ceshtjet ekonomike do perparojne me kujdes dhe do kene zgjidhje. Nje ceshtje shtepie del para jush per zgjidhje apo ndryshim. 

Ujori
Ceshtjet faniljare duan shume kujdes per tu sqaruar dhe nuk duhet te hapni te tjera. Dita ka lajme te gezueshme.

Peshqit
Shpenzime pa fund por edhe papermbajtje nga ana juaj per nje ceshtje qe ju bene euforik ne bisede dhe ne shpenzime.