BREAKING NEWS

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan", senatorja amerikane: Shqipëria duhet të vendosë vetë

"E shqetësuar për financimet ruse në Ballkan",
x
BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x

Lifestyle

Horoskopi javor nga Meri Shehu: Kjo shenjë horoskopi do ketë surpriza të mëdha dhe pozicion të ri pune

Horoskopi javor nga Meri Shehu: Kjo shenjë horoskopi do ketë surpriza

Dashi
Fillimi i javes eshte i veshtire ne planin social dhe erotik! Dielli do djegi deshirat tuaja dhe Urani do ti coj larg sikur deshiron ti sherbej. Nje nate romantike ju dhurohet nga e Enjtja. Kujdes date 9 nje problem sigurie emocionale ose tradhetie!

Demi
Vazhdojne ditet e veshtira megjithese java fillon me optimiste. Data 9 ju sjell nje humbje ekonomike apo debat ne dashuri! Ne date 12 fillojne ndryshimet dhe sqarimet ne familje dhe pune! Duhet te kerkoni per nje pozicion te ri pune! Surprizat nuk mbarojne kesaj jave!

Binjaket
Nga neser fillojne te veshtirat e nje momenti fortunal ne jeten tuaj. Nje skandal ekonomik dhe erotik dhe nje debat me babane apo partnerin ju corienton komplet. Nga e Enjtja e merrni veten me shpejt se pretendohet dhe ne date 12 beheni gati per aksion por me nje risk paqendrueshmeri ne martese dhe bashkepunime!

Gaforrja
Sot java fillon me nje paqendrueshmeri ne pune dhe shendet. Data 9 do jete e rrezikshme per dashurine dhe investimet. Pas dates 12 fillon rehabilitimi ekonomik! Nje pasuri e nadhe vihet ne dyshim me henen e plote ne ujor rreth dates 13 Gusht!

Luani
Kujdes ne daten 9 nga nje humbje ekonomike apo nje prapaskene. Mbas te Enjtes kemi rregullim dhe lajme te mira! Do zbuloni dicka interesante apo nje te fshehte qe do ju ndihmoj ne karrieren tuaj! Kontaktet me jashte dhe udhetimet fillojne pas dates 12.

Virgjeresha
Sido qe te veproni do arrini ne nje moment neser date 9 qe edhe hakmnarrja nuk ju kenaq megjithese del ne favorin tuaj! Nga e Enjtja do filloni te ndjeheni perseri ne jete dhe ne nivele te mira shpirterore e fitimi ekonomik. Pas dates 12 do ju duhet te kenaqeni pak ne fshehtesi me partnerin tuaj erotik qe ju ndez se tepermi!

Peshorja
Gjerat nuk po shkojne sic deshironi ju! Nje shkretetire apo nje boshllik qe filloni ta rikuperoni nge e Enjtja dhe vazhdon pa u ndalur. Kjo varet nga sa naiv do tregoheni sot, qe nuk duhet!

Akrepi
Hena ne shigjetar ju jep nje frymemarje jetesore ne ekonomi por neser duket sikur e merr prape! Do digjeni nga zjarri i nje pasioni neser por qe do rilindni nga e enjtja si feniks! Pas dates 12 do merreni me karrieren dhe shtepine!

Shigjetari
Sot hena ne shenjen tuaj e bene fillimin e javes te paqendrueshem. Neser date 9 hapet nje problem shendeti dhe ekonomik. Pas dates 11 fillon rikuperimi dhe qejfi ngrihet ne kulm pas dates 12 Gusht! Per momentin kete fillim jave merreni me kujdes te madh!

Bricjapi
Ndjeheni pak melankolik sot me deshira shpirterore, por te bllokuar. Edhe ne date 9 do vazhdoi dyshimi, xhelozia dhe pasioni t'ju rrembjene gjithcka. Te enjten keni permiresim te dukshem dhe pas dates 12 Gusht fillon rimekembja ekonomike!

Ujori
Sot e filloni me optimizem dhe me nje cakmak ne dore do t'i merrni Diellit ne Luan gjithe shkelqimin! Kjo ju bene lider te momentit dhe pavaresisht nje lodhje qe keni pas te enjtes do gjeni nje ekuiliber ne cift! Hena e plote ne shenjen tuaj do ju plotesoj nje deshire rreth dates 12 Gusht!

Peshqit
Nje problem me punen dhe karrieren ju mer vemendjen sot. Kujdes ndryshimet dhe ceshtjet erotike nga neser date 9 Gusht. Punet e mira fillojne pas dates 11 ku romantizmi dhe zbulimi i nje te fshehte do jene ne favorin tuaj! Kujdes shendetin me henen e plote ne ujor ne date 12 Gusht.