BREAKING NEWS

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me përgjigjen

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me
x
BREAKING NEWS

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të hetohet nga FBI, SPAK të bashkëpunojë me amerikanët

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të
x
BREAKING NEWS

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja çfarë pritet të diskutohet

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja
x
BREAKING NEWS

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të ndodhë me PD-në

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish kryeministrin: Me miellin e amerikanëve s'bëhet shaka

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish
x
BREAKING NEWS

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët strategjikë", deputeti socialist për çështjen "McGonigla": Dezinformim, s'ka hetim për kryeministrin

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët
x
BREAKING NEWS

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton
x
BREAKING NEWS

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin e FBI-së

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin
x

Lifestyle

Horoskopi Paolo Fox, parashikimet, dashuria dhe puna për çdo shenjë

Horoskopi Paolo Fox, parashikimet, dashuria dhe puna për çdo

Horoskopi i Paolo Fox Dashi: Ky qiell është i bukur për beqarët, mund të bëni për vete një person të këndshëm. Në punë favorizohen kontaktet dhe bashkëpunimet e reja.

Horoskopi Paolo Fox Demi: Kohët e fundit keni pasur shumë grindje me partnerin tuaj, por këtë të hënë ka mundësi të rikuperoni. Presioni në punë ndihet, por mundi juaj do të shpërblehet.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Duhet kujdes më i madh në marrëdhëniet ndërpersonale, përndryshe rrezikoni të lëndoni ndjeshmërinë e të tjerëve. Në punë, nëse keni një negociatë në zhvillim, vini në peshore të gjitha të mirat dhe të këqijat.

Horoskopi Paolo Fox Gaforrja: Këtë të hënë, Hëna është në dizavantazh me të lindurit e shenjës tuaj dhe bën thirrje për kujdes. Në punë bëhuni gati, mund të keni një intervistë të rëndësishme.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Kjo fillimjavë duket të jetë interesante për ndjenjat, mund të çliroheni nga një barrë. Marzhe interesante fitimi janë të mundshme në punë.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Në dashuri, kjo e hënë ka pak nervozizëm, më mirë të shtyni gjithçka për të martën 29. Tension edhe në punë, numëroni deri në dhjetë para se të dilni me "shpatë".

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Këtë ditë të parë të javës, një person në shenjën Luani ose Shigjetari mund t’ju intrigojë. Në punë, mund të seleksiononi marrëdhëniet që nuk i konsideroni të përshtatshme për nivelin tuaj.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Këtë të hënë, një angazhim familjar mund t’ju duket mjaft i rëndë. Në punë ka një dëshirë të fortë për ndryshim.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari: Nëse jeni vetëm, shikoni përreth dhe mos u mbyllni në shtëpi! Kjo fillim javë është interesante në punë, favorizohen bashkëpunime të reja.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi: Në dashuri, çiftet që janë të lidhur prej kohësh kanë vendosur të provojnë sërish duke u dhënë vetes shanse të reja. Lajme vijnë në punë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Në dashuri jeni në kontroll të situatës dhe nëse ka diçka që nuk ju përshtatet, nuk do të hezitoni ta bëni zërin tuaj që të dëgjohet. Kënaqësi e veçantë vjen në punë deri në dhjetorin që po afron.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: Marrëdhëniet tuaja të preferuara duket se janë ato me kohë të pjesshme. Në punë, nëntori përfundon në një mënyrë disi të çuditshme, si ajo shprehja "dhe telashet nuk kanë të sosur".