BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet situata epidemiologjike në vend

Ministria e Shëndetësisë informon qytetarët: Ja si paraqitet
x
BREAKING NEWS

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti: Ja çfarë do të ndodhë së shpejti

“Le të shohim nga e ardhmja”, Edi Rama jep lajmin nga Egjipti:
x
BREAKING NEWS

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre marrëveshjet e rëndësishme

Edi Rama pritet me ceremoni shtetërore në Egjipt, nënshkruhen tre
x
BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e martë, 21 shtator 2021, shenjat me fat

Horoskopi për ditën e martë, 21 shtator 2021, shenjat me fat

Dashi

Vetëbesimi në aftësitë personale mund të mos ju mungojë, por duket se jo të gjithë janë të bindur. Dilni nga vetja nesër për t’i treguar atyre që kanë dyshime se e dini mirë çfarë po bëni. Nuk do të kenë më dyshime.

Demi

Nuk ka nevojë të vini përpara përgjegjësitë dhe të lini mënjanë argëtimin, është e mundur t’i keni të dyja. Mesazhi për ditën e nesërme është që duhet të relaksoheni pak më shumë dhe të pranoni atë që ju del përpara.

Binjakët

Një prej periudhave më të bukura të vitit ju pret këto kohë, por është e nevojshme që të harroni sa shumë kushtojnë gjërat dhe të besoni se fati do të kujdeset për faturat. Sa më pak kohë të shpenzoni duke u shqetësuar për paratë, aq më mirë do të jetë.

Gaforrja

Ngado të ktheheni përgjatë 24 orëve në vijim do të përballeni me budallallëk dhe narcizëm. Disa njerëz e kanë të vështirë ta kuptojnë kur ekzagjerojnë, megjithatë ju jeni aty për t’u treguar vendin.

Luani

Mund të mendoni se keni bollshëm energji, por planetet paralajmërojnë se jeni duke mbijetuar me rezerva. Ndaj mendohuni dy herë përpara se të nisni diçka të re, sidomos nëse kërkon shumë energji dhe përkushtim. Tregohuni të mirë me veten.

Virgjëresha

Javët e fundit kanë qenë plot fat për ju dhe ky fat i mirë do të vijojë edhe për disa kohë të tjera. Megjithatë mbani në mendje se veprimet kanë pasoja dhe marrja përsipër e çdo rreziku të mundshëm është në vetvete si të luash kumar.

Peshorja

Mund të mos ndiheni me shumë vetëbesim momentalisht, por me nisjen e javës së re do ta gjeni veten në pozicion shumë më të mirë. Ndaj bëni kujdes këto ditë dhe përgatituni për atë që do vijë. Gjëra të bukura ju presin përpara.

Akrepi

Duhet të dilni dhe të krijoni sa më shumë kontakte me njerëz të cilët kanë gjithashtu kontakte të mira. Ata që njihni janë të rëndësishëm për suksesin tuaj në të ardhmen, ndaj nesër dhe përgjatë fundjavës dilni dhe tregohuni më socialë.

Shigjetari

Bëni durim. Është e kuptueshme që doni të nisni sa më parë nga plani i ri që keni, por nëse tregoheni të nxituar mund të përballeni me pengesa të shumta. Prisni derisa Dielli të lëvizë në favorin tuaj të hënën.

Bricjapi

Do të viheni në provë si kurrë më parë përgjatë javëve në vijim, por mos u shqetësoni. Në fakt është diçka shumë e mirë sepse ju performoni më mirë kur iu venë me shpatulla pas murit.

Ujori

Ajo që i frikësoheshit më shumë nuk do të mund t’ju mbajë më pas kur dielli të lëvizë në favorin tuaja në fillim të javës së ardhshme. Teksa do të ktheni kokën pas do të habiteni sesi keni lejuar një influencë kaq negative në jetën tuaj.

Peshqit

Vetëm sepse dikush, opinionet e të cilit i besoni, thotë se diçka është fakt, kjo nuk do të thotë që është vërtetë kështu. Planetet paralajmërojë se duhet t’i vini në pikëpyetje motivet e tyre. Gjithashtu në të ardhmen mësoni t’i besoni instikteve tuaja, përpara asaj që ju thonë të tjerët.