BREAKING NEWS

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që ka pasur Serbia që nga koha e Nikola Pashiç

Gazetari gjerman ironizon Ramën: Kryeministri më i mirë që
x
BREAKING NEWS

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më të mira në Shqipëri

Universiteti i Tiranës në top listën e 30 universiteteve më
x
BREAKING NEWS

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King Smith kërkon të nisë hetimi penal ndaj të korruptuarve, thirrje autoriteteve të vihen në lëvizje për vendimet e Londrës

Britanikët i tregojnë prangat Sali Berishës, ambasadori King
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat përvëluese që do fundosin Metën për aferën “CEZ-DIA”, ja dëshmitë që ka në duar SPAK, roli i Sali Berishës dhe lëvizja e papritur e Ismailajt që mund “të hedhë në erë” hetimet

Romeo Kara zbardh për herë të parë provat
x
BREAKING NEWS

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të Berishës në mes të Tiranës, caktohet prokurori i çështjes, ja provat nga dosja që rrezikojnë të fundosin pushtetarë të lartë dhe biznesmenë të njohur, zbardhen emrat që po hetohen...

Altin Dumani e konfirmon, SPAK nis hetimin për kullën e Zenit të
x
BREAKING NEWS

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues politikës shqiptare për ditët e zeza që po trokasin

Dosjet e korrupsionit mbushin zyrat e SPAK, SHBA mesazh kërcënues
x
BREAKING NEWS

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me dezertorët e Lulzim Bashës, Bardhi qejfmbetur nga Berisha pas refuzimit të postit të Sekretarit të “Foltores”

Dështon këtë javë mbledhja e “non-gratave” me
x
BREAKING NEWS

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin kthesën e madhe hetimet e dosjes së “Gërdecit” për djalin e Sali Berishës, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e 12 dëshmitarëve të tjerë, mes tyre krushkun e Fatmir Mediut...

Më 3 tetor vendoset fati i Shkëlzenit, ja si mund të marrin
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë kanë

Dashi

Do luani shumë me ndjenjat e atij që keni në krah sot dhe kjo pa e kuptuar se më shumë dëm do i bëni vetes suaj. Durimi i tij e ka një kufi dhe vendimet që ai mund të marrë do jenë të dhimbshme. Beqarët do kenë disa takime interesante, por do jenë të pavendosur. Në planin financiar prisni derisa të ardhurat të stabilizohen para se të kryeni investime.

Demi

Ndikimi i yjeve do jetë më pozitiv sesa ju mendonit për jetën në çift. Do kuptoheni më së miri me partnerin/en dhe nuk do hidhni asnjë hap pa u këshilluar më parë të dy. Beqarët do i japin shumë rëndësi miqësisë sot dhe nuk do e kenë mendjen të kërkojnë dikë. Financat do jenë të mira.

Binjakët

Lidhja juaj në çift do përmirësohet mjaft gjatë kësaj dite. Të dy do toleroni më tepër se më parë dhe do i zgjidhni me qetësi problemet që mund t’iu dalin. Beqarët do kenë shume sukses në dashuri. Në planin financiar duhet të tregoheni akoma më realistë dhe të mos shpenzoni pa u menduar.

Gaforrja

Jeta sentimentale e çifteve do ketë goxha përmirësime gjatë kësaj dite. Do kaloni më shumë kohë me partnerin/en tuaj dhe do keni mundësi të flisni hapur me të. Beqarët do pëlqejnë së tepërmi të afërmin e një mikut të tyre të ngushtë. Mos kini turp ta shprehni me fjalë atë që do ndjeni. Planetët do iu ndihmojnë në planin financiar.

Luani

Ditë konfliktuale kjo e sotmja për të dashuruarit. Partneri/ja do tregohet shumë i/e rreptë dhe ju nga ana tjetër nuk do duroni dot asnjë kritikë të tij. Kujdes sepse në disa momente situata mund t’iu dalë jashtë kontrollit. Beqarët do njohin një person interesant gjatë një mbledhjeje pune. Problemet financiare më në fund do zgjidhen dhe do jeni të qetë.

Virgjëresha

Pasi keni shpenzuar shumë kohë dhe mund për të vendosur harmoninë në jetën tuaj në çift, sot do merrni shpërblimin e merituar. Marrëdhënia me partnerin/en do jetë e mrekullueshme. Beqarët do dëshirojnë të jetojnë vetëm dhe nuk do kërkojnë dashurinë. Financat nuk do jene ashtu si duhet, kujdes me shpenzimet.

Peshorja

Marrëdhënia me partnerin/en do bazohet tek mirëqenia dhe mirëkuptimi gjatë kësaj dite. Do dini të tregoheni të duruar dhe ta kuptoni për gjithçka atë që keni në krah. Beqarët nuk do jenë me fat në dashuri, kështu që duhet ende të presin. Konfigurimi i yjeve do jetë i përshtatshëm për sektorin e financave, do vinë duke u përmirësuar ndjeshëm.

Akrepi

Duhet ta toleroni më tepër atë që keni në krah gjatë kësaj dite dhe jo të tregoheni kokëfortë për gjithçka. Vetëm në këtë mënyrë lidhja juaj do vazhdoje rrugën e duhur. Beqarët do vazhdojnë të kërkojnë personin e përshtatshëm, pasi ata që kanë takuar nuk ua mbushin shumë mendjen. Nëse kryeni shpenzime marramendëse financat nuk do jenë të mirë.

Shigjetari

Ndikimi i Venusit në jetën sentimentale të çifteve do jetë shumë i madh gjatë kësaj dite. Ai nuk do iu lejojë të joshni dikë tjetër që nuk është partneri/ja dhe do iu nxitë të tregoheni besnikë. Beqarët me shumë gjasë do fillojnë një histori të bukur dashurie. Në planin financiar nuk do keni për çfarë të shqetësoheni.

Bricjapi

Kujdes mos e tradhtoni atë që keni në krah gjatë kësaj dite sepse do shkatërroni gjithë atë që keni ndërtuar deri më sot. Të shembësh gjithçka është e thjeshtë, por të rindërtosh është dyfish e vështirë. Beqarët do kenë veçse dashuri platonike, asgjë më tepër sesa kaq. Me financat duhet të vazhdoni të tregoheni të matur.

Ujori

Edhe nëse kohët e fundit keni kaluar disa vështirësi në jetën tuaj në çift, atmosfera sot nuk do jetë e ftohtë. Përkundrazi do flisni hapur me partnerin/en dhe do zgjidhni çdo problem. Beqarët do kalojnë një ditë romantike dhe të mbushur me takime entuziazmuese. Në planin financiar duhet të hiqni disa para mënjanë që të siguroni të ardhmen.

Peshqit

Do e ndani këtë ditë ndërmjet partnerit/es dhe familjarëve tuaj të dashur. Ai që keni në krah do tregohet i kuptueshëm dhe nuk do mërzitet me ju. Nëse jeni beqarë, do luani rolin e personit joshës dhe sensualë. Të shumtë do jenë personat që do kërkojnë t’iu bëjnë për vete. Në planin financiar do i zgjidhni të gjitha problemet.