BREAKING NEWS

SPAK kërkoi dënim me burg, paraqitet në GJKKO kryetari i kësaj bashkie në vend. Ja akuza e ngritur ndaj tij

SPAK kërkoi dënim me burg, paraqitet në GJKKO kryetari i
x
BREAKING NEWS

PS rrëzon PD-në, "plas" sherr në parlament-LIVE

PS rrëzon PD-në, "plas" sherr në parlament-LIVE
x
BREAKING NEWS

Kaos në Kuvend/ Albana Vokshi i nxjerr videon Ramës, Lindita Nikolla bën veprimin që nuk pritej

Kaos në Kuvend/ Albana Vokshi i nxjerr videon Ramës, Lindita Nikolla
x
BREAKING NEWS

Rryma 'Nikola' vjen nga Rusia/ Mbërrin acari në Shqipëri, java e ardhshme më e ftohta e vitit, ja temperaturat ekstreme që nuk janë parë në vendin tonë

Rryma 'Nikola' vjen nga Rusia/ Mbërrin acari në
x
BREAKING NEWS

Kuvendi nis me tensione të forta, Nikolla i heq fjalën Boçit, Garda merr vendimin urgjent

Kuvendi nis me tensione të forta, Nikolla i heq fjalën Boçit,
x
BREAKING NEWS

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima

Aksident i frikshëm te "Kthesa e Kamzës", ka viktima
x
BREAKING NEWS

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por është i vërtetë”/ Kreshnik Spahiu zbulon hapat që ndërmerr BE për të hapur ‘thesin’ e fondeve në Ballkan

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por
x
BREAKING NEWS

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike për shqiptarët: Luizi u ‘martu’, në 11 shkurt të “martojmë” Ramën

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë parashikojnë yjet

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë

Dashi

Dite shume e favorshme ka për te qene kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do i zgjidhni sa hap e mbyll sytë disa mosmarrëveshje te vogla dhe do i shihni gjerat me optimizëm. Beqaret kane për te pasur një dite harmonike dhe me disa takime interesante. E rëndësishme është qe nuk do ndihen vetëm e nuk do mërziten. Financat do i menaxhoni me përkujdesin me te madh dhe gjendja do mbetet e mire.

Demi

Juve qe jeni ne një lidhje duhet patjetër te bëni diçka ndryshe gjate kësaj dite ne mënyrë qe rutina te largohet njëherë e mire nga jeta juaj. Flisni hapur me partnerin dhe bëni ato qe do ju pëlqejnë me shume te dyve. Beqaret do joshin e do flirtojnë, por nuk do kenë mundësi për lidhje serioze. Menaxhimin e financave duhet t’ua besoni specialisteve ne mënyrë qe mos keni probleme me pas.

Binjaket

Ka mundësi qe duke u marre me pune ta lini disi pas dore partnerin tuaj sot. Ai shpesh mund te ndihet keq dhe mund te keni edhe diskutime për këtë gjë. Me e mira është te flisni hapur dhe t’ia shpjegoni situatën. Për beqaret do hidhen hapat e para drejt një lidhjeje te bukur e te qëndrueshme. Sektori i financave nuk do jete aspak i favorizuar kështu qe shmangni çdo shpenzim te panevojshëm.

Gaforrja

Jeta juaj ne çift do jete shume e këndshme gjate gjithë kësaj dite. Si ju ashtu edhe partneri do përkujdeseni ne çdo moment qe gjerat t’iu ecin sa me mire. Beqareve do ju ndodhe diçka qe nuk e kishin menduar me pare. Një mik i vjetër do ua shprehe ndjenjat ne një mënyrë fantastike. Ne planin financiar nuk duhen ndërmarrë rreziqe edhe sikur gjendja te jete e shkëlqyer.

Luani

Do diskutoni gjere e gjate me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe me ne fund do iu jepni zgjidhje edhe disa problemeve te vogla. Toleranca është pika juaj me e forte. Beqaret nuk do dëshirojnë aspak te kenë një lidhje serioze dhe do i refuzojnë te gjitha ftesat qe do iu bëhen. Urani do jete planeti qe do ua mbroje ne çdo moment te ardhurat dhe do arrini te bëni edhe disa investime afatgjata.

Virgjeresha

Për çdo problem qe te keni me partnerin tuaj sot duhet te flisni me shume takt dhe diplomaci. Impulsiviteti dhe pamaturia mund t’iu çojnë ne probleme shume serioze. Beqaret me shume gjase do kenë dashuri me shikim te pare dhe gjithë e ardhmja do ju ndryshoje brenda pak orësh. Financat do arrini t’i mbani nen kontroll dhe do i menaxhoni me maturinë me te madhe.

Peshorja

Sot do ndiheni shume me te lire ju te dashuruarit dhe do bëni edhe gjera te cilat me pare nuk kishit guxuar. Partneri do mundohet t’ua plotësojë te gjitha dëshirat. Beqaret nuk do arrijnë dot te gjejnë personat e përshtatshëm dhe nuk do preferojnë te fillojnë një lidhje. Ne planin financiar filloni te zgjidhni problemet me urgjente para se te merreni me te tjerat.

Akrepi

Do keni goxha probleme ne jetën tuaj ne çift gjate kësaj dite dhe ne ndonjë moment do mendoni edhe te ndaheni përfundimisht. Do ndiheni keq dhe mund te qani për disa gjera. Beqaret ka gjasa te krijojnë iluzione te kota dhe realiteti do ju duket me zhgënjyes. Ne planin financiar duhet thjesht te tregoheni pak me te matur dhe gjendja do filloje te normalizohet.

Shigjetari

Sot do dilni e do argëtoheni pafund me partnerin tuaj gjate kësaj dite. Për asnjë moment nuk do jeni ne qetësi dhe do e adhuroni çdo çast pranë tij. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura pa ndonjë te ardhme. Nëse nuk i preferojnë ato me mire te qëndrojnë edhe pak vetëm. Me financat duhet te jeni sa me te kujdesshëm edhe sikur gjendja te jete e shëndoshë.

Bricjapi

Dite e ngrohte dhe me shume diell do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Partneri ka mundësi t’iu beje edhe një propozim mjaft interesant, i cili do ju beje te kuptoni se ai ju do vërtet shume. Beqaret pas një kohe te gjate pritjeje dhe vrojtimi, sot do hidhen ne aksion. Financat nuk do jene te mira për te gjithë kështu qe me mire te merrni masa pa pasur probleme.

Ujori

Dite shume e bukur do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do dashuroheni pa dorashka me partnerin tuaj dhe disa qe kane kohe bashke mund te marrin edhe vendime për te ardhmen e largët. Beqaret nuk do jene aspak ne humor për te bere ndryshime ne jetën e tyre duke refuzuar kështu mundësitë me te mira qe iu ishin dhënë ndonjëherë. Financat do jene te kënaqshme.

Peshqit

Jeta juaj ne çift do jete shume e qete sot. Do bëni çdo gjë qe do e mendoni te arsyeshme dhe kënaqësitë do jene me te shumta. Beqaret nuk do duan te kenë ndryshime te statusit edhe pse ne fakt disa persona do mund t’iu ofrojnë një jete te qete e te rehatshme. Shpenzimet ulini ne maksimum dhe keni për te rigjetur ekuilibrin qe ju kishte munguar kohet e fundit.