BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për ju

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash

Dashi

Gjatë kësaj dite qielli do të jetë i pastër. Pritet të jetë dita e duhur për t’u emocionuar dhe për të jetuar një pasion të madh. Janë të gjitha shanset që të përballeni vetëm me zhvillime pozitive.

Demi

Gjatë kësaj dite do të jeni të përhumbur në mendime. Por mund të gjeni edhe zgjidhjet e duhura. Ata që do të lëvizin shumë, duhet të mendohen mirë dhe ti përqendrojnë energjitë e tyre, në projekte të tjera.

Binjakët

Ka shumë mundësi që të ndiheni disi më të lodhur dhe stresuar. Ndërkohë me kalimin e ditëve do të rikuperoheni ndjeshëm. Gjatë orëve të kësaj dite do të keni shumë gjëra për të bërë.

Gaforrja

Dita do të nisë me Hënën në favorin tuaj, gjë që ju ndihmon në udhëtime dhe në lëvizje. Por do të ketë një tension të fortë, ndaj duhet thënë se pavarësisht se keni ide të mëdha, qëndroni në një nivel më të qetë.

Luani

Në këto momente keni kapacitetin e duhur për të bërë të mirin/ën dhe të keqin/en në të njëjtën kohë! Është një moment i madh avantazhi, i cili premton rezultate në sajë të ideve fituese.

Virgjëresha

Ndikimi i Hënës në shenjën tuaj sinjifikon një moment refleksioni. Nuk përjashtohet që të ketë situata që nuk shkojnë shumë mirë, sidomos në punë, por do të keni mundësi që të mbyllni dyert e vjetra dhe të hapni diçka të re.

Peshorja

Stereotipi i kësaj shenje është i lidhur me pastërtinë, me rregullin dhe moralin, por jo gjithçka është kështu. Nga pikëpamja mendore, keni nevojë për të bërë një programim të mirë. Vetëm pas kësaj do të ndiheni të qetë.

Akrepi

Është një ditë jo shumë pozitive. Ditët e kaluara nuk kanë qenë shumë mirë nga pikëpamja emocionale dhe kjo situatë do kohë të ndryshojë. Megjithatë kjo e hënë nuk do të jetë e gjitha e zezë.

Shigjetari

Hëna gjatë këtyre ditëve ka shumë ndikim në shenjën tuaj. Problemi është se gjatë kësaj dite të shtyrë nga energjia dhe grinta, mund të nxitoheni dhe të bëni gabime të pafalshme.

Bricjapi

Orët e kësaj dite do të jenë shumë interesante. Pritet të ketë rezultate të mira dhe përmirësime të mëtejshme. Duhet thënë… periudha që keni lënë pas ka qenë vërtetë e vështirë.

Ujori

Yjet e kësaj dite do të jenë disi të veçanta dhe jo shumë të qetë. Deri në fund të ditës do të ndiheni të lodhur dhe të tensionuar. Në rast se ju bën të ndiheni mirë, shfryjani nervin atij me të cilin e keni.

Peshqit

Nuk mund të thuhet se kjo është një ditë e jashtëzakonshme, por nuk mund të thuhet as që është e rëndë. Shumë prej jush do të gjenden në një situatë të dukshme sikleti, por në të njëjtën kohë duhet të sforcohen për të çuar përpara situata të rëndësishme.