BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x
BREAKING NEWS

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron fundosjen e Sali Berishës në SPAK për dosjen e vrasjeve në Tropojë: Është bërë si një qen i tërbuar që po përpiqet të hajë çdo person që i del përpara

Zylfie Haklaj flet për gazetën “SOT” dhe paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek ish-Kompleksi “Partizani” me të njëjtën skemë që ndoqi me Jamarbër Malltezin, zbardhen akuzat dhe dokumentet

Skandali, ja si Rama ndihmoi Bolinon për të grabitur pronat tek
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për ju

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash

Dashi

Do jeni shume ne akth gjate kësaj dite dhe nuk do arrini t’ia shprehni dashurinë partnerit aq sa dëshironi. Flisni me te hapur dhe sqarojani situatën, ai do iu kuptoje. Beqaret serish do mbeten vetëm edhe pse mundësitë nuk do mungojnë. Financat do jene goxha problematike. Ka ardhur koha te merren masa strikte qe te paktën mos ketë humbje me te mëdha parash.

Demi
Do jeni shume te lumtur sot ne krahët e partnerit tuaj dhe do ndiheni sikur jeni ne një ëndërr. Ai do kujdeset për çdo detaj qe t’iu beje ju te ndiheni si mbretëreshë. Beqaret nuk duhet te fantazojnë shume, por duhet t’ia lënë gjithçka kohës. Sot nuk do jete dita e tyre me e mire. Financat nuk do jene shume te mira, por me ndihmën e Plutonit mund t’ia dilni mbanë ta përmirësoni.

Binjaket
Dite mjaft e favorshme për ata qe janë ne një lidhje. Komunikimi do shtohet dhe bashkëpunimi gjithashtu. Momentet pasionante do jene te pafundme. Beqaret do pëlqejnë dike i cili sapo është ndare nga dikush. Kujdes sepse ai thjesht mund te doje ngrohtësinë e dikujt dhe kjo mund t’iu lëndojnë me vone. Ne planin financiar do keni fat me shumice.

Gaforrja
Jeta juaj ne çift do futet ne një faze shume te qete gjate kësaj dite. Fale një komunikimi te mire mund t’i zgjidhni te gjitha mosmarrëveshjet qe keni pasur. Beqaret do jene te pavendosur për atë qe duan te bëjnë. Me mire reflektoni edhe pak kohe para se te hidhni çdo hap. Me shpenzimet duhet te tregoheni te matur ne mënyrë qe te mos keni tronditje.

Luani
Duhet te jeni me realiste gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe nuk duhet t’iu besoni shume atyre qe do iu thonë persona te tjerë. Disa do iu kenë zili dhe do kërkojnë vetëm t’iu prishin pune. Beqaret do i marrin gjerat si t’iu vijnë dhe nuk do kërkojnë me ngulm te krijojnë një lidhje. Ne planin financiar do ketë shume tronditje. Nuk do arrini dot te bëni as te kryeni shpenzimet e nevojshme.

Virgjeresha

Te dashuruarit do kalojnë një dite te bukur e te mbushur me emocione te mëdha. Shfrytëzojeni sa te mundni ditën! Beqaret do fillojnë aventura te këndshme dhe do ndihen shume mire. Dashuritë e mëdha nuk do jene për këtë kohe. Ne planin financiar duhet te bëni shume kujdes. Shpenzimi me i tepruar mund te sjelle probleme te mëdha.
Peshorja

Harmonia do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Do merreni vesh për gjithçka me partnerin dhe nuk do bashkëpunoni gjithë kohës. Beqaret duhet te bëjnë atë qe ndiejnë pa u menduar gjate. Jeta është shume e shkurtër. Financat do jene me delikate sa ju mendonit. Merrni sa me shpejt masa strikte sepse situata mund te ndërlikohet edhe me tepër.

Akrepi
Do keni momente shume pasionante gjate kësaj dite dhe do ndiheni për mrekulli. Partneri do vazhdoje t’iu qëndrojë gjithë kohës pranë dhe do iu ledhatoje. Për beqaret nuk është koha e duhur për te filluar histori dashurie. Qëndroni edhe sot me te njëjtin status. Financat do jene te mira, por nuk duhet te kryeni menjëherë investime te mëdha. Prisni edhe disa dite.

Shigjetari
Jeta ne çift do influencohet negativisht nga yjet. Do jeni shume kokëfortë dhe kjo do e acaroje me se shumti partnerin. Dëgjojeni me kujdes atë sepse ka rrezik te shkatërroni çdo gjë qe keni ndërtuar. Beqaret nuk mund te qëndrojnë dot indiferente ndaj një propozimi qe do iu behet. Ne planin financiar duhet te tregoheni te matur dhe te mendoni mbi te ardhmen.

Bricjapi
Ne dashuri do jene mjaft autoritare dhe kjo mund te sjelle disa mosmarrëveshje me partnerin. Mundohuni qe për gjithçka te flisni me partnerin dhe se bashku te merrni vendimet e duhura. Beqaret do kenë flirtime pa fund dhe mundësi për te nisur aventura emocionuese. Financat do jene te këqija dhe do iu duhet te hiqni dore nga disa shpenzime qe kishit menduar t’i kryenit.

Ujori
Duhet te bëni shume përpjekje gjate kësaj dite për te ruajtur harmoninë dhe bashkëpunimin ne çift. Mos u tregoni strikte, por toleronim tepër. Beqaret do kenë pretendonte me shumice, por do jene te pavendosur për te bere një zgjedhje. Merrni sa kohe te doni, askush nuk do iu nxitoje. Dita do filloje mire për financat, por fundi i saj do varet nga mënyra sesi ju do i menaxhoni te ardhurat.

Peshqit

Marrëdhënia ne çift nuk do jete ashtu si ju e keni pritur sot dhe kjo do iu mërzitë pa mase. Me mire qëndroni vete dhe reflektoni me kujdes pe rate qe duhet te bëni. Beqaret qe nuk besonin aspak tek dashuria me shikim te pare sot do e kuptojnë se ajo është e vërtetë. Plani financiar do jete gjithë kohës i mbrojtur dhe pa ndonjë problem thelbësor.