BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash kanë parashikuar shenjat e zodiakut për ju

Horoskopi për ditën e nesërme, ja çfarë surprizash

Dashi

Në këtë periudhë ju jeni ndjerë më shumë seç duhet nervoz, por është koha që gjithçka t’i kthehet normalitetit. Ju i keni të qarta çështjet e zemrës suaj dhe jeni gati të angazhoni veten seriozisht në marrëdhënien në çift. Për beqarët do të jetë një ditë fantastike dhe mbrëmja premton takime interesante! Në punë duhet të bëni propozime të reja, është koha e duhur.

Demi

Mos jini pa ndjenja në dashuri, përndryshe rrezikoni të humbni interesin e partnerit/es. Kur jeni të zemëruar jeni të padurueshëm! Një fundjavë e mirë në dashuri është parashikuar për ata që janë vetëm, për të ndjekur më mirë polemikat dhe për të jetuar në mënyrë paqësore një flirt. Ju do të dëshironi të ndryshoni dhe bëni gjëra të reja në punë.

Binjakët

Sot hapet drita jeshile për ndjenjat dhe marrëdhëniet e reja, jini më të prirur ndaj dashurisë dhe personit që keni në krah. Një ditë e ngjeshur parashikohet në horizont! Takime vërtet interesante dhe intriguese po vijnë edhe për zemrat e vetmuara që duan të bien në dashuri. Puna juaj po zgjohet, është koha për të kapërcyer paralajmërimet. Së shpejti do të vijnë projekte dhe bashkëpunime të reja.

Gaforrja

Ditë diskrete për të lindurit në shenjën e Gaforres, do ndjehen disi nervoz përsa i përket jetës në çifti. Për fat të mirë dashuria rezervon marrëdhënie të brishta! Beqarët duhet të jenë më të sigurt dhe më pak të dyshimtë. Kjo vjen si pasojë e fajit të zhgënjimeve të kaluara. Largohuni nga disponimi i shqetësimeve, merrni më të mirën nga sfera profesionale që ju ofron në këtë moment.

Luani

Sot do të jeni shumë më të qetë dhe madje edhe nëse një person nga e kaluara e minon paqen në mendjen tuaj. Dashuri të reja në horizont për beqarët Luan të cilët kanë kohë që presin të takojnë shpirtin e tyre binjak. Planifikoni nismat tuaja për të sjellë në realizim disa projekte në punë. Duhet të punosh shumë, por edhe mund ta bësh.

Virgjëresha

Edhe nëse dita e sotme do të shoqërohet nga nervozizmi, përpiquni t’i lini tensionet të lëkunden dhe të shikoni përpara me interes për të ardhmen sentimentale. Beqarët mund të bëjnë takime shumë të këndshme dhe të jetojnë emocione të forta. Kush dëshiron të kthehet në qendër të vëmendjes në ambientin e punës do të jetë i suksesshëm, ju do të tregoni aftësitë tuaja të ndërveprimit dhe diplomacisë.

Peshorja

Në tërësi, ditë e mirë për Peshoret, edhe nëse herët në mëngjes do të keni diskutime. Nëse keni pasur një zënkë me partnerin/en tuaj, ju do të bëni paqe para mbrëmjes! Ditë interesante edhe për ata që janë vetëm të cilët do të kenë mundësi për miqësi të reja. Periudhë revolucionare në lidhje me biznesin ose profesionin tuaj. Jini të durueshëm në punë.

Akrepi

Gjendja e vakët shpirtërore sot do t’ju çojë në debate të vogla me partnerin/en. Provokimet e jashtme do t’ju hedhin në konfuzion, por nëse jeni të fortë do të rezistoni. Fundjavë fantastike për ata që janë vetëm, ju do të jepni më të mirën e vetes në marrëdhëniet shoqërore. Keni nevojë për stimuj të rinj në punë, por për momentin keni probleme urgjente për të zgjidhur.

Shigjetari

E shtuna do të jetë pak konfuze për Shigjetarët, do të jeni të kujdesshëm dhe do të keni pak dëshirë për të dalë. Me këtë situatë duket se nuk do të bjerë dakord partneri/ja dhe kjo do sjellë një qëndrim jo shumë të mirë ndaj jush. Horoskopi fton beqarët të heqin dorë nga bërja e planeve afatgjata. Do të keni sukseset që meritoni në punë dhe do të korrni frytet e asaj që po mbillni.

Bricjapi

Në jetën e një çifti mund të ketë probleme në familje ose keqkuptime me partnerin/en për arsye të kota. Marrëdhëniet e reja do jenë mjaft romantike. Nëse jeni vetëm mund të jetoni përvoja të reja me dikë që ju ka joshur. Përsa i përket punës ju keni projekte të reja në mendje që mund të zhvilloni shumë shpejt. Për momentin gjithçka vazhdon sipas planit.

Ujori

Ditë fantastike për Ujorët, ndjenjat do të jenë në krye dhe do të jetoni momente të bukura me partnerin/en. Programe shumë interesante për të ardhmen! E shtuna edhe për beqarët do të jetë e mirë, shumë do të jenë në gjendje të bëjnë takime të veçanta, të cilat do të prekin zemrën e tyre! Rimëkëmbja e vetëbesimit ju çon përsëri të besoni në aftësitë tuaja. Gjithçka do të jetë shumë më mirë në punë!

Peshqit

Peshqit sot do të duhet të qëndrojnë larg komplikimeve. Do të jetë një e shtunë nën presion, ju duhet të zgjidhni problemet tuaja emocionale për të rikthyer buzëqeshjen. Do të ketë lajme të mira për beqarët, tensioni do të bjerë dhe ju do të hapni zemrën tuaj tek dashuritë e reja. Ju keni të gjitha kredencialet e nevojshme, prandaj tregoni aftësitë tuaja në punë.