BREAKING NEWS

Foto/ Sondazhi, cili është lideri i preferuar dhe më pak i preferuar i shqiptarëve

Foto/ Sondazhi, cili është lideri i preferuar dhe më pak i
x
BREAKING NEWS

Lirimi i ish- deputetit Alqi Bllako nga qelia, reagon ashpër Meta: Goditje fatale për sistemin e drejtësisë, vendimi është marrë me urdhër të...

Lirimi i ish- deputetit Alqi Bllako nga qelia, reagon ashpër Meta: Goditje
x
BREAKING NEWS

Ndodh e papritura në takimin e Sali Berishës në Gjirokastër: Terri i kësaj qeverie! Demokratët ndezin marrin vendimin e menjëhershëm

Ndodh e papritura në takimin e Sali Berishës në Gjirokastër:
x
BREAKING NEWS

Gazetarja bën deklaratën e fortë: Bashkimi Europian ka ndëshkuar dhe penalizuar Serbinë, ja arsyeja

Gazetarja bën deklaratën e fortë: Bashkimi Europian ka
x
BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike ndaj Shqipërisë, SHBA merr vendimin drastik ndaj Iranit! Përfaqësuesi amerikan bën paralajmërimin e fortë: Nëse agresioni nuk frenohet, do të…

Sulmet kibernetike ndaj Shqipërisë, SHBA merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

PD depoziton projektligjin në Kuvend: Të ndalohet automatikisht dhënia e tenderave për...

PD depoziton projektligjin në Kuvend: Të ndalohet automatikisht
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste ka pasur në 24 orët e fundit

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Paloka hedh akuza të rënda: Bllako u lirua, pse heshtin Rama dhe Yuri Kim?! Ja pazari...

Paloka hedh akuza të rënda: Bllako u lirua, pse heshtin Rama dhe Yuri
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, 22 shtator 2022

Horoskopi për ditën e sotme, 22 shtator 2022

Dashi

Epo në dashuri, Hëna është në anën tuaj këtë të enjte 22: përfitoni nga kjo ditë. Në punë mos u nxitoni: çdo gjë ka kohën e vet dhe duhet të pranoni edhe ndihmën e dikujt!

Demi

Në dashuri përpiquni të mos nxitoni, mos u sulni të hidhni hapa të nxituar: gjithçka duhet menaxhuar duke pasur gjërat nën kontroll. Në punë mundësitë nuk mungojnë, por ndjeni se dikush ka gabuar me ju!

Binjakët

Mundohuni të takoni njerëz të rinj, me të lindurit e shenjës së Luanit lidhja mund të jetë e veçantë. Për disa të tjerë, nëse keni nevojë të sqaroni diçka, përpiquni ta bëni pas datës 29 të muajit. Në punë jeni duke pritur për një lajm të mirë: yjet janë në anën tuaj!

Gaforrja

Në dashuri jeni pak nervoz dhe keni nevojë të qartësoni zemrën. Në punë gjithçka ka ndryshuar dhe nuk jeni më të sigurt: kjo po ju frikëson!

Luani

Situata astrologjike është interesante në dashuri, Hëna është me ju. Në punë, gjithçka varet nga ju dhe vullneti juaj: kënaqësia nuk do të mungojë!

Virgjëresha

Në dashuri jeni paksa në krizë, por së shpejti gjithçka do të qartësohet: por ju, duhet të ruani qetësinë. Në punë ju duhen disa burime financiare për të zhvilluar projekte!

Peshorja

Dita në dashuri premton për mirë dhe së shpejti do t’ju duhet të bëni një zgjedhje shumë të rëndësishme. Në punë, përpiquni të punoni më shumë, të studioni si funksionojnë gjërat dhe të krijoni marrëdhënie të reja. Në fund, bëni dhe përzgjedhje!

Akrepi

Në dashuri po vini në dyshim ndjenjat tuaja dhe po testoni partnerin/en: ju pëlqen të ngacmoni, të provokoni. Në punë keni nevojë për liri: tensionet nuk mungojnë, përpiquni të mbani nën kontroll shpenzimet!

Shigjetari

Venusi do të jetë kundër për disa orë, por në dashuri pak nga pak do të zgjidhen të gjitha keqkuptimet. Në punë do ju duhet të bëni një zgjedhje të rëndësishme, por kënaqësitë nuk mungojnë!

Bricjapi

Dita e enjte në dashuri është premtuese dhe sidomos mes të shtunës dhe të dielës qielli do t’ju buzëqeshë. Në punë nuk mund të thuash gjithmonë po: nëse diçka nuk të pëlqen, duhet ta refuzosh.

Ujori

Në dashuri përpiquni të lini keqkuptimet: duhet të ecni përpara dhe të ndiqni zemrën tuaj. Në punë tani do të mund të thoni mjaft!: nuk e duroni dot më një situatë!

Peshqit

Në dashuri përpiquni të sqaroheni me gjysmën tjetër. Në punë keni shumë angazhime për të përfunduar dhe pasdite lodhja do të ndihet!