BREAKING NEWS

Ndodh e papritura në takimin e Sali Berishës në Gjirokastër: Terri i kësaj qeverie! Demokratët ndezin marrin vendimin e menjëhershëm

Ndodh e papritura në takimin e Sali Berishës në Gjirokastër:
x
BREAKING NEWS

Gazetarja bën deklaratën e fortë: Bashkimi Europian ka ndëshkuar dhe penalizuar Serbinë, ja arsyeja

Gazetarja bën deklaratën e fortë: Bashkimi Europian ka
x
BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike ndaj Shqipërisë, SHBA merr vendimin drastik ndaj Iranit! Përfaqësuesi amerikan bën paralajmërimin e fortë: Nëse agresioni nuk frenohet, do të…

Sulmet kibernetike ndaj Shqipërisë, SHBA merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

PD depoziton projektligjin në Kuvend: Të ndalohet automatikisht dhënia e tenderave për...

PD depoziton projektligjin në Kuvend: Të ndalohet automatikisht
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste ka pasur në 24 orët e fundit

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Paloka hedh akuza të rënda: Bllako u lirua, pse heshtin Rama dhe Yuri Kim?! Ja pazari...

Paloka hedh akuza të rënda: Bllako u lirua, pse heshtin Rama dhe Yuri
x
BREAKING NEWS

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj
x
BREAKING NEWS

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e naftës dhe benzinës

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, 23 shtator 2022

Horoskopi për ditën e sotme, 23 shtator 2022

Dashi


Në dashuri duhet të gjeni pak qetësi. Në punë ka pasur disa ngadalësime të vogla, por së shpejti gjithçka do të zgjidhet!

Demi


Hëna dhe Venusi janë në anën tuaj dhe fundjava do të jetë interesante nga pikëpamja sentimentale. Në punë, përpiquni të tregoheni të guximshëm: së shpejti gjithçka do të zgjidhet dhe tensionet do të zbuten.

Binjakët


Ka pak pasiguri në dashuri: Afërdita nga data 29 do të jetë në avantazh me të lindurit e shenjës tuaj. Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë sepse humbja e durimit është kaq e mundshme: më mirë bëni kujdes dhe kalitni durimin!

Gaforrja

Gjatë fundjavës do t’ju duhet të sqaroni disa çështje të zemrës, veçanërisht nëse keni pasur probleme me partnerin/en. Në punë, përpiquni të zgjidhni problemet ekonomike: Shtatori ishte pak i shtrenjtë në shpenzime!

Luani

E premte interesante nëse jeni beqarë dhe kërkoni aventura. Që nga data 29 shtator, Venusi është në anën tuaj. Në punë, do të rifitoni stabilitetin: kjo periudhë është e shkëlqyer dhe premton për mirë.

Virgjëresha

Hëna do të kalojë në shenjën tuaj, Venusi po ashtu është në anën tuaj dhe yjet ju ndihmojnë në dashuri. Në punë, ata që ju rrethojnë ju besojnë juve dhe punës suaj: tregojuni të tjerëve se sa vleni!

Peshorja

Dielli është në anën tuaj në dashuri: përpiquni të çlironi zemrën, arritje të veçanta janë afër. Në punë keni shumë gjëra për të bërë, por yjet po ju ndihmojnë: jepni më të mirën!

Akrepi

Të shtunën dhe të dielën do të keni një energji të bukur në dashuri. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve: ato janë të rëndësishme, në këtë periudhë edhe më shumë!

Shigjetari

Përpiquni të qëndroni të qetë dhe të mendoni për këtë, përpara se t’i thoni sa duhet gjërat në një histori dashurie. Në punë idetë nuk mungojnë: Jupiteri është në anën tuaj dhe mund të filloni të mendoni për të ardhmen!

Bricjapi

Kjo kohë treditore është interesante për ndjenjat, veçanërisht pas një periudhe të vështirë. Në punë e premtja është stimuluese dhe do të arrini të zgjidhni një problem!

Ujori

Nëse ju pëlqen dikush, përpiquni t’i qëndroni pranë, do të ketë shumë mundësi të dielën që të tregoni veten. Në punë, mos bëni shumë gjëra – duhet të përqendroheni te qëllimet!

Peshqit

E shtuna dhe e diela janë dy ditë paksa të nënshtruara për dashurinë. Në punë jeni pak të lodhur dhe dëshironi të largoheni nga të gjithë: ruani qetësinë.