BREAKING NEWS

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90 dëshmitarët e mbrojtjes, GJKKO thërret Shkëlzen Berishën dhe 71 dëshmitarë të akuzës për aferën e “Gërdecit”

SPAK rrëzon Fatmir Mediun, bie kërkesa për 90
x
BREAKING NEWS

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë Shkëlzen Berishën, ja çfarë pritet të thotë dëshmitari “kyç” i tragjedisë së Gërdecit

Hyn në skenë njeriu i amerikanëve që do fundosë
x
BREAKING NEWS

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria pas sinjaleve të shërbimeve të huaja

SPAK nuk i ndahet Saimir Tahirit, ish-ministrit i merret nën hetim pasuria
x
BREAKING NEWS

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe “Sky” me kriminelët, Balla paralajmëron "tërmet" në Policinë e Shtetit

Dosjet e SPAK për përgjimet në “EncroChat” dhe
x
BREAKING NEWS

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i pjesëmarrjes të deputetëve, nis dezertimi nga aksioni politik i ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD

Shkalafitet çeta anti-amerikane Berisha-Bardhi, bie numri i
x
BREAKING NEWS

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën në veri të Kosovës, ja dokumenti që zbërthen prapaskenat e bujshme

Edi Rama merr udhëzime nga Vuçiç për situatën
x
BREAKING NEWS

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk programohen disbursime nga programi deri në 2025

OLAF do të vijojë hetimet për fondet nga IPARD II; Nuk
x
BREAKING NEWS

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë Toptani përballë Ismail Qemalit

Tradhtari Edi Rama përballë heroit Albin Kurti si Esat Pashë
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar

Dashi

Të hënën një javë interesante po fillon për ju, veçanërisht për kultivimin e marrëdhënieve me të tjerët ose për të jetuar një histori të bukur deri në fund të muajit. Shumë mund të kenë diçka më shumë se në të kaluarën e afërt.

Demi

Të hënën dashuritë që lindin në këtë periudhë mund të mos jenë përfundimtare. Atëherë kini kujdes nga ato që lindin në të njëjtën kohë me të tjerët tashmë të pranishëm. Mundohuni të gjeni një qetësi të brendshme.

Binjakët

Të hënën prej disa ditësh nuk jeni ndjerë në formë perfekte. Faji i një zemërimi apo një moment stresi që ju ka sjellë në mendje një pikëllim. Ju mund të mos jeni më të bindur nga një histori. Nëse keni nevojë të mbyllni një marrëveshje, bëjeni atë deri në tetor.

Gaforrja

Të hënën gjatë orëve të ardhshme ndoshta do t’ju duhet të distancoheni nga njerëzit që shkaktojnë shqetësim. Në këtë periudhë ju duhet patjetër të rikuperoni dashurinë, veçanërisht ata që përjetuan një krizë midis korrikut dhe gushtit ose fshehën një farë intolerance.

Luani

Të hënën gjatë javës do të duhet të lini çdo provokim të rrëshqasë mbi ju edhe nëse nuk do të jetë aspak i lehtë. Ka edhe nga ata që kanë pësuar një rënie fizike mes të enjtes dhe të premtes dhe ende nuk e kanë rikuperuar. Megjithatë, kjo periudhë hutuese është preludi i një tetor të madh.

Virgjëresha

Të hënën ju ndjeni shumë presion, me shumë eksperienca të rëndësishme pune për të vlerësuar. Nëse duhet të ndërmerrni veprime, veproni brenda muajit Nëntor sepse nga dhjetori koha do të zgjasë jashtëzakonisht shumë

Peshorja

Java që nis të hënën do të ndihmojë të gjithë ata që duan të bëjnë diçka më shumë, të rikuperojnë dashurinë, të flasin me familjen, të kërkojnë zgjidhje. Me këtë Mars të favorshëm nuk ju mungon energjia. Lajme të mira edhe nga puna.

Akrepi

Të hënën muajt shtator dhe tetor do t’ju mbushin bateritë. Mos u vendosni shumë në situata të pavlefshme dhe kërkoni zgjidhje serioze dhe përfundimtare. Moment force për marrëdhëniet dhe në punë. Hapa të rëndësishëm do të ndërmerren deri në nëntor.

Shigjetari

Ju pret një javë interesante, veçanërisht për marrëdhëniet ndërpersonale. Jeni përgjithësisht një shenjë optimiste, ndaj nëse jeni një person pesimist do të thotë se nuk po jetoni jetën që do të dëshironit.

Bricjapi

Prej disa kohësh keni pasur qëllime të ndryshme për të arritur dhe tashmë horizonti ju duket më i qartë dhe më afër. Saturni në shenjën tuaj ju sjell përgjegjësi, por në një farë kuptimi nuk duhet të ktheheni në të kaluarën. Ata që kanë vite që punojnë në të njëjtën mënyrë do të donin të shpëtonin.

Ujori

Të hënën do të duhet të jeni absolutisht të kujdesshëm në tre ditët e ardhshmë. Përmirësimet që vijnë nga pikëpamja ekonomiko-financiare duke filluar nga tetori. Para kësaj periudhe do të keni disa shpenzime shtesë.

Peshqit

Këto ditë dashuria mund të jetë pak e ndrydhur, por mos u shqetësoni, vetëm për disa orë ose sepse partneri i dikujt është larg. Megjithatë, shtatori dhe tetori janë muaj të rimëkëmbjes së madhe. Ju jeni në rrugën e duhur.