BREAKING NEWS

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”, janë grabitur informacione sensitive të klasifikuara sekret, ja si mund të shantazhohen deputetët, në skemë mafiozë të përfshirë shërbime inteligjente të huaja, në rrezik aksionet policore, Kreshnik Spahiut plas “b...

SPAK ka hyrë në një zonë të “minuar”,
x
BREAKING NEWS

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për çiftin Meta-Kryemadhi, SPAK drejt përfundimit të hetimeve për dosjen e pastrimit të parave, pritet komunikimi i akuzës, po përgatitet dhe arrestimi i Argita Malltezit

Romeo Kara: Ja provat e bujshme që ka zbuluar drejtësia për
x
BREAKING NEWS

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon Rithemelimin dhe deklaron prishjen me Sali Berishën, ja akuzat për ish-kreun e PD

Përçahet strofulla e “non-gratave”, Ilir Meta sulmon
x
BREAKING NEWS

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion Veliajt, kërkon zgjedhje të parakohshme në Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi kandidat i "Foltores", Edi Rama me "as nën mëngë"

Vazhdon pazari i Rithemelimit me Rilindjen, Berisha thellon sulmet ndaj Erion
x
BREAKING NEWS

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen prapaskenat e një tjetër pazari të fshehtë Rama-Berisha, synohet goditja e Reformës në Drejtësi përmes njeriut të “non-gratës”

Djali i ish-ministrit të PD kandidat për Avokat i Popullit, zbardhen
x
BREAKING NEWS

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça eksportoi të dhënat e sistemit TIMS, Karamuço zbardh detajet e fundit, futen në lojë edhe amerikanët

Ja pse Rrumbullaku gënjeu kryeministrin Rama dhe si Ervin Muça
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir Metës në Angli, udhëtimet e tyre të shpeshta dhe të pajustifikuara drejt Londrës, zbardhen detaje nga pasuritë e tij të fshehura në bankat e Zvicrës, Kongos, Qipros dhe San Marinos, dalin në skenë edh...

Ja kush janë 2 postierët që i pastrojnë paratë Ilir
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e SPAK, ja “asi i tij nën mëngë”, Evi Kokalari bën deklaratën e fortë

Ilir Meta po përgatit terrenin për të shpëtuar nga prangat e
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar

Dashi
Nuk ka rëndësi nëse jeni duke kërkuar në mënyrë aktive të shtoni disa romanca në jetën tuaj. Sot, nuk do të jeni në gjendje të shpëtoni nga energjia flirtuese që ju rrethon. Tregoni kujdes, një përgjigje pozitive ndaj një flirtimi mund t’ju zhysë në ujëra të turbullta.


Demi
Nëse dikush nuk po e merr mesazhin që po përpiqeni t’i dërgoni, është koha që ju të hiqni dorë, të paktën për një kohë. Është humbje e kohës tuaj që të vazhdoni të trokitni në dyert e tyre emocionale nëse nuk do t’ju lejojnë të hyni brenda.

Binjakët
Nëse nuk ndiheni mirë emocionalisht, mënyra më e mirë për ta larguar veten nga ajo gjendje shpirtërore është lëvizja! Aktiviteti fizik do t’ju ndihmojë që energjia pozitive të hyjë në jetën tuaj. Në aspektin sentimental mund të merrni lajme të mira.

Gaforrja
Përpiquni të bëni një lojë të sigurt sot. Tani ka shumë konfuzion në ajër dhe komunikimi juaj mund të jetë ai që po e shkakton atë. Njerëzit mund ta marrin atë që ju thoni në mënyrë të gabuar. Nuk është koha për të provuar të manipuloni ose mashtroni dikë.

Luani
Ju sot ndiheni bujarë dhe duhet t’i shpenzoni burimet tuaja në përputhje me rrethanat. Jepini lirisht kohën tuaj miqve që duan të ndajnë me ju shpresat dhe dëshirat e tyre. Jepni mendimet tuaja gjatë një takimi ose diskutimi, në mënyrë që të gjithë në dhomë ta dinë se ku qëndroni.


Virgjeresha
Kini kujdes në bërjen e ndonjë kompromisi sot. Sigurisht, gjërat mund të duken logjike në fillim, por ju mund të digjeni në fund. Në vendin e punës, bëni çdo përpjekje për të realizuar disa punë të lëna pas dore.

Peshorja
Kur ‘lundroni’ në ndonjë territor të panjohur sot në punë ose shkollë, mbështetuni në energjinë tuaj të mirë. Tani është koha për të kontaktuar disa persona që mund t’ju rrisin nga aspekti profesional.

Akrepi
Jini shumë të kujdesshëm në lidhje me bërjen e një transaksioni bankar. Kjo nuk është dita e duhur për të angazhuar veten financiarisht me dikë me të cilin keni lidhje emocionale. Këto lidhje emocionale janë të shkëlqyera për të forcuar një marrëdhënie të bazuar në dashuri.

Shigjetari
Ju mund të bëni një ndryshim në jetën e dikujt sot. Hapni zemrën tuaj për aq shumë njerëz sa mundeni sot, dhe është e garantuar që ju do të ndryshoni perspektivën e të paktën njërit prej tyre. Nëse mund të krijoni një lidhje emocionale, mund të inkurajoni një ndryshim pozitiv te dikush.

Bricjapi
Të qënit konciz është jashtëzakonisht e rëndësishme sot sepse do t’ju ndihmojë të kuptoni thelbin e çështjes pa humbur kohën e askujt përfshirë edhe kohën tuaj. Nëse meritoni diçka, do ta merrni. Në aspektin sentimental, mund të njihni një person interesant.

Ujori
Kjo nuk është dita e duhur për të qenë egoist. Bashkëpunimi me të tjerët do t’ju ndihmojë që të realizoni disa projekte. Sa i përket aspektit financiar, shmangni çdo investim në fusha të cilat nuk i njihni mirë.

Peshqit
Mendja juaj është e mprehtë sot duke ju mundësuar që të trajtoni të gjitha detyrat në mënyrë perfekte! Ju jeni të zgjuar, jeni të aftë dhe sot do të bëni përshtypje të shkëlqyer te njerëzit në çdo aspekt.