BREAKING NEWS

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të ketë hetime nëse...

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të
x
BREAKING NEWS

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po bën FBI me këtë çështje

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po
x
BREAKING NEWS

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me kryeministrin: Rama ka anuluar aktivitetet, që nga e mërkura...

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me
x
BREAKING NEWS

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E dashura e McGonigal i dërgoi e-mail FBI, kërkoi hetimin e tij

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së McGonigal dhe plas deklaratën e fortë: FBI ka përgjuar Ramën, ka në dorë biseda...

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së
x
BREAKING NEWS

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen lëvizjet e Shkëlzen Berishës: Ja zyrat ku hyri për të...

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen
x

Lifestyle

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë parashikojnë yjet për secilën shenjë

Horoskopi për ditën e sotme, ja çfarë parashikojnë

Dashi
Këtë të mërkurë dhe të nesërmen e enjte, pak maturi nuk është gjë e keqe. Me Akrepin mund të lindin probleme në dashuri. Situata në spektrin e punës sjell diçka të mirë.

Demi
Ka konfuzion në ajër, për një deklaratë të thënë keq ndaj ka rrezik për një sherr të kotë. Jeta ju shtyn të krijoni përvoja të reja edhe në nivel pune.=

Binjakët
Ditët në vijim janë interesante, ka edhe një ngarkesë të mirë sensualiteti. Në nivel biznesi, është më mirë nëse e shqyrtoni mirë situatën.

Gaforrja
Këtë të mërkurë jeni më energjikë. Përfitoni nga ky moment në dashuri. Investimet dhe manovrat financiare duhet të kryhen vetëm me këshillën e një eksperti.

Luani
Ka ditë që duhet të distancoheni nga gjithçka. Kjo e mërkurë është një nga ato ditë. Humori juaj është i paqëndrueshëm edhe në punë, përpiquni të jeni të kujdesshëm.

Virgjëresha
Nëse marrëdhënia juaj në çift nuk po shkon mirë, kjo periudhë mund të përdoret për të kuptuar se cilat janë arsyet e trazirave të caktuara. Ata që gjenden në një aktivitet sipërmarrës duan të ndryshojnë vendin e punës.

Peshorja
Kjo e mërkurë është një ditë interesante, ndërsa një tjetër moment i favorshëm për dashurinë do të jetë dita e premte. Pak agjitim në punë, por është normale kur keni shumë ide të mira.

Akrepi
Edhe pas një ndarjeje do të jetë e mundur të përjetoni diçka të mirë. Keni një kapacitet të madh për veprim në punë.

Shigjetarit
Situata është pozitive në dashuri dhe Hëna është në favor të shenjës tuaj. Nëse jeni në krizë, mos mendoni për të kaluarën, por shikoni të ardhmen edhe në punë.

Bricjapi
Keni mundësi të shkëlqyera për të gjetur dashurinë, sigurisht që gjërat kanë ndryshuar që nga fillimi i muajit. Në punë dëshironi të ndryshoni gjithçka.

Ujori
Kjo e mërkurë është një ditë paksa e çuditshme, duket se gjithçka po shkon keq ndaj bëni kujdes për të mos krijuar tensione të panevojshme në dashuri. Ditë e lodhshme edhe në punë.

Peshqit
Një fazë interesante është rikthyer në sferën e dashurisë, ju rekomandoj atyre që janë vetëm të rikthehen në lojë. Në punë duket se duhen energji të mëdha e të forta.