BREAKING NEWS

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e udhëheqë PD-në në zgjedhjet e 14 majit. Publikohet DOKUMENTI

Kaq ishte 'lufta'! KAS merr vendimin përfundimtar: Ja kush do e
x
BREAKING NEWS

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun

Gërdeci/ Gjykata e Posaçme jep vendimin për Fatmir Mediun
x
BREAKING NEWS

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe avokatëve

Nis seanca për Fatmir Mediun. Zbardhen kërkesat e SPAK dhe
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm ‘maja e ajsbergut’, Meta-Berisha fshehin miliona euro pasuri të pajustifikuara nëpër botë, ja pronat e tyre sekrete në Shqipëri që pritet të sekuestrohen

Frrok Çupi: Aferat e Kryemadhit me oligarkët rusë vetëm
x
BREAKING NEWS

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia bën rekurs në Gjykatën e Lartë, ja saga 24-vjeçare e përplasjeve të tij me Berishën dhe tentativa për ta eliminuar në 2019 kur do padiste ish-kryeministrin 

U dënua me 21 vite burg për vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia
x
BREAKING NEWS

‘Mall Holande mo lale, s’mbaj gjo të keqe unë mor burrë’, zbërthehen prapaskenat e shitjes së drogës në Tiranë! Si ‘cjapi te kasapi’ te i infiltruari i policisë (BISEDA)

‘Mall Holande mo lale, s’mbaj gjo të keqe unë mor
x
BREAKING NEWS

“Izet Haxhia të shpallet...”/ Bëri rekurs në Gjykatën e Lartë, avokati Idajet Beqiri trondit me deklaratën dhe zbardh detajet e forta: Sali Berisha nxori në pritë Azem Hajdarin

“Izet Haxhia të shpallet...”/ Bëri rekurs në
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Çfarë pritet të ndodhë me ish ministrin Mediu ditën e sotme, zbardhet lëvizja e minutave të fundit

Tragjedia e Gërdecit/ Çfarë pritet të ndodhë me ish
x

Lifestyle

Horoskopi për sot/ Periudhë rikuperimi për ju, kujdesuni më shumë për shëndetin!

Horoskopi për sot/ Periudhë rikuperimi për ju, kujdesuni më

Dashi

Do të jetë periudha e rikuperimit për ju. Në përgjithësi ju jeni gjithmonë të gatshëm të përballeni me beteja dhe mosmarrëveshje, ndaj nuk është kurrë e lehtë të flisni për një situatë kaq të qetë, edhe nëse ka ende një tendencë pozitive.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Do të jeni në vendin e parë ndër shenjat më të mira. Ajo që po përjetoni është një moment që do të japë kënaqësi të madhe dhe problemi i vetëm me këtë fazë mund të jetë kokëfortësia

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Ju ende nuk e keni kapërcyer plotësisht një gabim të bërë. Edhe nëse jeni duke bërë gjëra të rëndësishme në vendin e punës, duket se dikush po kthehet kundër jush… Është e vështirë për ju të kaloni ditët pa bërë asgjë, por duhet të keni kujdes edhe të mos bëni shumë.! Burrat duhet ta lexojnë tani!

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Po jetoni disa ditë të veçanta dhe ende nuk i keni arritur qëllimet tuaja. Ju gjithashtu mund të përfitoni nga situata për të ndryshuar pak qëndrimin tuaj ndaj atyre që nuk janë të sinqertë me ju…

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Ka një farë agjitacioni në këto orë, edhe nëse në përgjithësi situata është e favorshme falë Jupiterit që është i favorshëm. Gjithsesi, këtë të martë do ta merrni pak për çdo gjë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Duhet të jepni shumë, por do të ketë kënaqësi. Nëse jeni duke përgatitur një projekt të rëndësishëm, përgatituni sepse mund të ketë disa ngjarje të paparashikuara për t'u përballur.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Nuk keni pse të mendoni për të kaluarën. Nderro faqe. Shmangni reflektimet e hidhura, veçanërisht nëse ka pasur një problem fizik ose personal në verën e vitit 2022. Po viti 2023 do shkojnë gjerat për së mbari.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Ju pret një ditë premtuese, edhe nëse duhet thënë se në 48 orët e fundit hëna disonante ka shkaktuar shumë mërzi. Duhet të gjeni sërish dashurinë dhe mund të bëni një njohje të veçantë në këto ditë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Do të bënit mirë të dukeni më pozitivë para njerëzve të afërt. Është koha për të reaguar, për të bërë një ndryshim në jetën tuaj të punës dhe sentimentale. Guxim, mund ta bësh!

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Në të lindurit në këtë shenjë do të kenë të bëjnë me një person që do të përpiqet të vendosë një fole në rrotat e tyre. Mos kërkoni konfrontim por gjeni një zgjidhje. Përdorni mirë kokën dhe ndiqni zemrën tuaj.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Është më mirë të ndryshoni këndvështrimin tuaj për gjërat dhe të përpiqeni të qëndroni të fokusuar në gotën gjysmë plot. Pak optimizëm nruk dëmton kurrë, edhe nëse shumë prej jush nuk mendojnë kështu…

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Shumë prej jush duhet të lehtësojnë një barrë ose të heqin një guralec nga këpuca që ju mundon prej disa kohësh. Bëni atë me guxim dhe besim. Ata që ju duan do t'ju kuptojnë.