BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Lifestyle

Horoskopi për sot: Ditë e favorshme për dashurinë dhe për takime biznesi

Horoskopi për sot: Ditë e favorshme për dashurinë dhe

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Edhe këtë ditë të fundit të javës,Hëna është në pozicion të favorshëm për shenjën tuaj, do ta keni më të lehtë të bëni plane me njeriun e duhur. Në aspektin pune, këtë të hënë priten takime të rëndësishme.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Marrëdhënie dashurore në kahe të kundërta me Peshoren dhe Shigjetarin. Rimëkëmbje graduale në punë. Duhet shumë punë që të shkojnë mbarë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Duhet plani që një hënë e favorshme,të këtë takime interesante në dashuri. Kini kujdes në raport me kolegët tuaj.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Dita e hënë do nis me disa dyshime në raportin tuaj, dilema që keni për gjysmën tjetër. Ende një hënë disonante në punë, bëni kujdes.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Që të keni dhe të ju pëlqen dikush dhe ky pëlqim është i ndërsjellë, përpiquni të bëni gjithçka që është e mundur për të mos humbur rastin. Dëshira për të bërë gjëra në punë, është ripërtërirë.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Ditë e favorshme për dashurinë kjo e hënë do jetë ditë shumë e mirë. Jini të vetëdijshëm për angazhimet kur pranoni të përfshiheni në takime biznesi.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Hëna është në kah të kundërt, mund të ketë keqkuptime në dashuri. Me kolegët lërini gjërat t’ju ikin pa u përfshirë në debate.Që gjërat të rrjedhin vet dhe të shkojnë në qetesi.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Në dashuri është një ditë e përshtatshme për të bërë diçka më shumë. Njerëzit e vetëpunësuar do të kenë ide të mira. Dhe vullneti do të shtohet më shumë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Nuk është një periudhë e lehtë për dashurinë, sepse jeni të fokusuar në diçka tjetër. Dita në punë është interesante sepse Hëna është në anën tuaj.Dhe gjithëqka do shkoi shumë mirë anë pozitive.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Ditë e rikuperimit në dashuri kjo e hënë ditë e fundit e javës. Një çështje biznesi do të zgjidhet vetë. Por duhet shumë punë.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Këtë të hënë dhe dita e martë do të shtini në shenjë në dashuri. Në punë ka ndryshime. Por duhet të keni kujdes në dashuri sepse do këtë ndryshime të mëdha.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Situata rikuperimi në dashuri, por kujdes në marrëdhëniet e paqëndrueshme. Në punë nuk ju pëlqen një lloj ambienti i caktuar, ndoshta duhet të hidhni mirë sytë përreth.