BREAKING NEWS

Haaland ka shënuar 103 gola në 100 paraqitjet e tij të para në ligë në Evropë, ja sa ka Messi dhe Ronaldo?

Haaland ka shënuar 103 gola në 100 paraqitjet e tij të para
x
BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të FRPD: Kë gënjeni ju, budallenj na dini?

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po gënjejnë, institucionet e dinë shumë mirë se cilat sistemi janë sulmuar dhe ç’të dhëna janë marrë

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po
x

Lifestyle

Horoskopi për sot: Jeni shumë i ndeshëm, por kjo nuk ju shërben se po merreni me vogëlsira

Horoskopi për sot: Jeni shumë i ndeshëm, por kjo nuk ju

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Gjërat po vijnë duke u përmirësuar për të lindurit e shenjës për faktin se Hëna është në pozicion të favorshëm për ju, ndaj përfitoni nga kjo për raportin tuaj dashuror. Në punë situata duket e sikletshme sepse ju po bëni të vështirin/ën gjë që duhet ta shmangni.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Lidhja juaj ka probleme, ju nuk jeni i qartë për atë që doni në këtë marrëdhënie që keni, duhet të qartësohen fillimisht me veten dhe më pas të flisni sinqerisht me të. Në punë, mendja ka shkuar larg, në vitin 2023. Ju bren në çdo moment se çfarë do të bëni vitin që vjen.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Gjërat më dashuri duken paksa mbytëse, ju ndjeni nevojën e një pavarësie dhe individualiteti dhe pse jeni në një raport. Këto shoqërohen dhe me ndikimin që po jep Hëna pasi ka prekur shenjën tuaj. Në punë, duket se është koha për të ecur drejt diçkaje të re.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Histori të reja dashurie po shfaqen dhe janë shumë intriguese, mos i humbisni. Në punë mund të ndryshoni kurs.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Hëna nuk është kundër, ka më shumë vullnet për veprime konkrete në sferën e dashurisë. Në punë filloni të nxirrni veten në pah, keni vlera.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Jeni shumë i ndjeshëm, aq sa mund të merrni majë më majë fjalët, por kjo nuk ju shërben pasi po merreni dhe me vogëlsira. Në punë është një periudhë e ngarkuar me angazhime, po ju shkakton stres.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Ndër personat që janë në një lidhje, disa kanë përjetuar krizë, por tani gjërat po rregullohen. Ditë me ngarkesë të plotë në punë.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Hëna nuk është më përballë dhe për rrjedhojë nuk është në dizavantazh me të lindurit e shenjës tuaj. Çiftet që kanë kohë së bashku do të duhet të zgjidhin keqkuptimet që u kanë lindur. Punët e reja janë burim stresi.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Në dashuri ka shumë tension. Duhet të përpiqeni të relaksoheni dhe të rrini larg diskutimeve. Edhe në punë, kjo e premte duket të jetë plot stres.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Është një e premte kjo, ku gjërat në lidhje po ravijëzohen sepse partneri/ja juaj do të rrëfehet me sinqeritet. Në punë, shfaqen projekte të reja me kolegët.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Ndryshe nga shenjat e tjera, ju të Ujorit, këtë të premte shfaqeni me diskutime si në aspektin dashuror ashtu dhe atë profesional. Por, dashuria la dalë në plan të dytë sepse ka probleme pune për t’u zgjidhur.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Kjo e premte fillon me shumë shqetësime në marrëdhënie. Edhe në punë gjërat nuk duken mirë sepse një kërkesa e juaja nuk do të dëgjohet.