BREAKING NEWS

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë hakmarrjen e frikshme kundër Perëndimit, Rusia furnizohet me pilula jodi për të mbijetuar nga një sulm atomik

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë
x
BREAKING NEWS

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi Bllako. Prokurori tregon veprimet hetimore, ja kërkesa urgjente e avokatëve

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi
x
BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare? Niko Peleshi jep lajmin: Nënshkruhet sot kontrata 6 milionë dollarë

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare?
x

Lifestyle

Horoskopi për sot: Vlerësoni kohën dhe paratë për të shmangur ditë me telashe

Horoskopi për sot: Vlerësoni kohën dhe paratë për

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Shëndeti do mbetet i mirë pavarësisht ditës plot tension. Përqendrohuni në çështjet që lidhen me tokën dhe pasuritë e paluajtshme. Puna në shtëpi do të jetë e lodhshme.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Shanset janë për të marrë përfitime monetare nga ana e nënës. Miqtë do t’ju prezantojnë me dikë të veçantë. Mbrëmjet me miqtë do jenë të këndshme

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Mund të hasni probleme në shlyerjen e kredive. Fëmijët mund të sjellin lajme emocionuese për ju. Shanset janë që të keni një takim romantik. Përdorni gjykimin tuaj përpara se të regjistroheni për ndonjë sipërmarrje të kushtueshme.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Sidomos, pacientët me presion të gjakut të çrregullt duhet të jenë më të kujdesshëm për shëndetin e tyre. Personat e kësaj shenje të horoskopit që punojnë ose studiojnë dhe qëndrojnë larg shtëpisë këshillohen të mbajnë distancë.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Preferohet që të dilni për një shëtitje të gjatë, gjë që do t’ju ndihmojë në forcimin e shëndetit tuaj. Sigurohuni se ku i vendosni paratë tuaja të fituara me vështirësi pasi investimet e mençura do të sjellin kthime të mira.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Shëndeti juaj i përgjithshëm do të mbetet i mirë, por udhëtimet e shumta do të jenë shumë të vështira dhe stresuese. Këshillohet të vlerësoni kohën dhe paratë ose përndryshe ditët e ardhshme do të jenë plot me telashe dhe sfida.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Duhet të bëni disa ushtrime mendore duke lexuar diçka interesante. Ka mundësi të merrni fitime monetare në mbrëmje, të cilat mund të zgjidhin disa nga çështjet tuaja të ngutshme.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Do të kënaqeni me aktivitete sportive dhe evente në natyrë. Të gjitha paratë që keni investuar në të kaluarën për ta bërë të ardhmen tuaj të begatë do të korrin rezultate të frytshme.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Jini optimistë dhe shikoni anën më të ndritshme të çdo gjëje. Shpresat dhe dëshirat tuaja mund të përmbushen. Gjendja juaj financiare do përmirësohet. Do të keni shumë mundësi për të fituar para.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Ëndrrat tuaja mund të realizohen. Mosmbajtja e qetësisë mund të shkaktojë një lloj telashe për ju. Mund të krijohen burime të reja të ardhurash.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Nënat e ardhshme duhet të kenë kujdes të veçantë. Mund ta gjeni veten në një situatë të re emocionuese. Fitimet financiare mund të jenë të mundura.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Do të jeni në gjendje të mirë shëndetësore. Mund të mos jeni në gjendje të kurseni mjaftueshëm para. Për fat të mirë, situata juaj do të përmirësohet së shpejti.