BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh me “ushtaret” besnike të kryeministrit Rama, Balluku dhe Kumbaro, SPAK sekuestron telefonat e vartësve të tyre, zbardhen detajet e forta

Çfarë po ndodh me “ushtaret” besnike të
x
BREAKING NEWS

Dosja Rama, a u pyet kryeministri shqiptar nga një prokuror dhe një zyrtar i FBI në New York dhe koeçidenca fatkeqe e pranimit të fajit nga McGonigal për aferat e shefit të qeverisë

Dosja Rama, a u pyet kryeministri shqiptar nga një prokuror dhe një
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari zbardh të vërtetën e dosjes së Ilir Metës në FBI, nuk ka lidhje me atentatin ndaj Tom Doshit, ja prapaskenat që ka luajtur Sali Berisha

Evi Kokalari zbardh të vërtetën e dosjes së Ilir Metës
x
BREAKING NEWS

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro  dhe 165 mijë metër ndërtim, ja si kryeministri i shkaktoi shtetit shqiptar 30 deri në 40 milionë euro humbje vetëm për interesat e oligarkut më të madh në Shqipëri

Edi Rama i fali Samir Manes 57 mijë metër 2  me vetëm 1 euro
x
BREAKING NEWS

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë në korrupsion dhe vrasje, Altin Dumani vihet në lëvizje, ja kush janë “dosjet e nxehta”që po zien vendi

SPAK gati goditjen e madhe për politikanët e përfshirë
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush ia dha goditjen e madhe në prapaskenë Sali Berishës dhe çfarë e pret në vijim ‘non gratën’

Spartak Ngjela zbardh të fshehtat e zgjedhjeve në Kukës: Ja kush
x
BREAKING NEWS

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të mbuluar masakrën e ‘21 Janarit’ dhe skema që ndoqi për të fshehur gjurmët te afera e ‘Gërdecit’, roli i Shkëlzenit dhe dëshmia që e fundos

Petro Koçi: Ja provat që zhduku Sali Berisha për të
x
BREAKING NEWS

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka shtuar oligarku Samir Mane listën e pyetjeve për shqiptarët?

Censusi si anketë e Neptunit për oferta elektroshtepijakesh, a e ka
x

Lifestyle

Horoskopi, zbuloni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

Horoskopi, zbuloni se çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi

Yjet flasin për dashurinë dhe dëshirat realizohen. Për sa i përket punës, kjo ditë premton mirë edhe nëse ka ende një stres të akumuluar. Përfitoni nga fundjava për të shkëputur dhe rimbushur bateritë tuaja, qetësia juaj varet nga kjo.

Demi

Të dielen rikthehet dëshira për t’i kushtuar më shumë kohë partnerit që e kishit lënë pas dore. Në punë, nëse jeni punonjës dhe nuk jeni të kënaqur me të, filloni të kërkoni përreth për ndryshim.

Binjakët

Kujdes nga çdo mosmarrëveshje e vogël në familje, veçanërisht me dikë nga akrepi, luani dhe ujori. Në punë mungon kënaqësia por do të vijnë propozime të reja.

Gaforrja

Bëhuni të zënë sepse dashuria do t’ju buzëqeshë. Nëse jeni i vetëpunësuar, tani është koha e duhur për të bërë më shumë. Vetëm me shumë mund mund të prishësh konkurrencën dhe të arrish shumë suksese, ekonomike e më gjerë.

Luani

Të dielen agjitacioni duhet mbajtur nën kontroll për të mos prishur atmosferën në dashuri. Në punë përfundoni gjithçka në mëngjes sepse atëherë do të bëheni pak të dëshpëruar.

Virgjëresha

Kjo është një ditë e bukur për të përjetuar në maksimum emocionet e dashurisë. Nëse keni një partner, organizoni diçka të këndshme së bashku si një udhëtim jashtë qytetit. Nëse nuk e keni, mund të jetë koha ta kërkoni.

Peshorja

Duhet të mbani nën kontroll eksitimin për të mos prishur atmosferën në dashuri. Në punë përfundoni gjithçka në mëngjes sepse atëherë do të bëheni pak të dëshpëruar. Nga ana tjetër, është e diel kështu që do të dëshironit të pushoni, por ndonjëherë duhet të përveshni mëngët.

Akrepi

Të dielen këto ditë mund të ketë dështime. Në punë nëse prisni përgjigje do të vijnë. Ndoshta mund të jetë koha e duhur për të kërkuar një rritje page.

Shigjetari

Kujdes nga marrëdhëniet e vështira sepse mund të shkaktojnë disa probleme. Në punë ka debate dhe mosmarrëveshje me kolegët. Ruani qetesine sa me shumë. Ndonjëherë e dimë se nuk është e lehtë, por duhet të kafshosh gjuhën dhe të përfitosh sa më mirë nga një situatë e keqe.

Bricjapi

Në këtë periudhë të jetës suaj duket se është e vështirë të gjeni dashuri apo t’i kushtoni kohë asaj. Në punë, nga ana tjetër, mos e nënvlerësoni veten. Jo çdo gjë po ecën në mënyrën e duhur, por do të arrini të gjeni përgjigje për problemet që ju kaplojnë.

Ujori

Të dielen në dashuri po vjen një ditë paksa e menduar, ndaj bëni kujdes. Për sa i përket punës, gjithçka po shkon mirë ndaj vazhdoni kështu së do shkojnë punët për mrekulli.

Peshqit

Kujdes nga disa pasiguri të vogla në dashuri. Për sa i përket punës në dy ditët e ardhshme, bëni kujdes me investimet. Jo të gjithë po sjellin rezultatet e dëshiruara. Merrni këshilla nga një person i besuar në mënyrë që të mos bëni gabime serioze për të cilat do të përfundoni të pendoheni.