BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x
BREAKING NEWS

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare? Niko Peleshi jep lajmin: Nënshkruhet sot kontrata 6 milionë dollarë

Çfarë do të ndodhë në hapësirën shqiptare?
x
BREAKING NEWS

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj, zbardhet arsyeja e takimit

Rama mbledh në “Vilën 30” ambasadorët e huaj,
x
BREAKING NEWS

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U kërkonte para qytetarëve, Policia e Shtetit merr vendimin drastik për efektivin, në hetim edhe... (Emrat)

“Një kafe, ose do përfundoni në komisariat”/ U
x

Lifestyle

Humbet një gjë dhe fiton një tjetër, çfarë kanë rezervuar sot yjet për 12 shenjat e horoskopit

Humbet një gjë dhe fiton një tjetër, çfarë

Dashi

Një ndjenjë dashurie për të cilën jeni në pritje të bën të psherëtish, por nëse je i bindur duhet të hidhesh me kokë. Jeta profesionale po lulëzon, marrëdhëniet janë kudo të shkëlqyera me Peshqit. Vazhdoni kështu!

Demi

Një ditë veçanërisht pozitive për ju kjo e diel, përpiquni të përfitoni pa vonesë nga avantazhet e kësaj dite. Puna po vijon pa ndonjë lajm të veçantë për momentin.

Binjakët

Në dashuri po përballeni me ndjenja të paqarta, por ende të gjalla në sajë të ndikimit të Hënës. Nga ana e kolegëve tuaj në punë keni fituar një respekt të veçantë.

Gaforrja

Ka diçka të re që po vërtitet në ajër, por ju ende nuk e dini saktësisht se çfarë. Puna ju lodh, por ka shumë mundësi për rritje. Bëni një përzgjedhje.

Luani

Çfarë të bëni kur miqësia ju çon në dashuri? E thjeshtë, hidhuni në këtë përvojë të re. Kujdes nga mundësitë e rreme të punës, mund të bëni disa hapa prapa.

Virgjëresha

Jeta është si një kuti çokollate. Duhet t’i hani të gjitha! Puna nuk përkon me aspiratat tuaja, dhe kjo fatkeqësisht po ndodh shumë shpesh.

Peshorja

Emocionet dhe ndjenjat janë të vrullshme në këtë periudhë, më mirë të mos humbisni në diskutime. Të ardhurat ju kënaqin, por jeni në kërkim të aventurave të reja profesionale.

Akrepi

Pasioni është pika juaj e fortë, ndaj lëreni partnerin tuaj ta ndiejë këtë të diel. Në punë mbani mend temperamenti mendjeshkurtër nuk shpërblejet kurrë. Po kurrë ama!

Shigjetari

Ditë rikuperimi për ndjenjat, më mirë të shtyni diskutimet për të hënën. Në punë, megjithatë, ndiheni në formë dhe shumë konkurrues.

Bricjapi

Humbet një gjë dhe fiton një tjetër, kështu ecën jeta. Në punë nuk keni asgjë për t’i pasur zili, askujt.

Ujori

Kjo e diel duket si ditë konfuze, por në përgjithësi po ecën mirë. Mundësi të reja pune në horizont për javët e ardhshme.

Peshqit

Nëse jeta nuk ju buzëqesh, bëjeni gjithsesi hapin që doni dhe atë që doni të ndryshoni, sidomos në dashuri. Puna është afër një kthese themelore.