Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I dashuruar me vendin tonë/ Njihuni me të riun nga Amerika që la New York-un për Pogradecin

Postuar: 21/04/2019 - 13:26

James Leithart është emri i 28-vjeçarit nga Shtetet e Bashkuara, i cili la qytetin e Nju Yorkut për të jetuar në Shqipëri.I riu nga Amerika jeton në qytetin e Pogradecit. Ai thotë se e do shumë vendin tonë aq sa ka realizon edhe video vetëm për të treguar se Shqipëria është një vend shumë i bukur.

James ka ardhur në Shqipëri fillimisht dy vite më parë me babanë e tij dhe që nga ajo kohë u dashurua me vendin tonë.
 
I riu punon në një Universitet privat në Pogradec dhe bën video siç thamë edhe më lart për natyrën dhe trashëgiminë kulturore të Shqipërisë.
 
Në një intervistë ai ka thënë:
 
E vizitova Shqipërinë para dy vitesh, më pëlqeu shumë këtu. Jeta është fantastike këtu e dua shumë. Askush nuk ka tentuar të më përdorë, kam bërë shumë miq këtu.’’

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2019 - 21:53

Marrëdhëniet seksuale varet në gjendjen emocionale dhe në personin që ndodhet në anën tjetër të k

Postuar: 26/05/2019 - 12:50

Në Londër ndodhet ndoshta lokali më i pazakontë në botë.

Postuar: 26/05/2019 - 08:26

Dashi – Ju mund të dëshironi të keni liri sot.

Postuar: 25/05/2019 - 23:57

Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende

Postuar: 25/05/2019 - 11:29

Që kur u ndava nga bashkëshorti, nisa të kisha një lidhje me një koleg të martuar.

Postuar: 24/05/2019 - 21:15

 Meri Shehu në parashikimin e saj për shenjat e horoskopit ka treguar se për një nga shenjat