BREAKING NEWS

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe vulos divorcin me SHBA pas kërkesës së Yuri Kim për rrotacion politik

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe
x

Lifestyle

I duan gati gjërat dhe pa shumë mundim, njihuni me përtacët e horoskopit

I duan gati gjërat dhe pa shumë mundim, njihuni me përtacët

Thuhet se dembelët bëjnë dhe gjetjet me gjeniale. Për mos t’u lodhur shumë, arrijnë të gjejnë forma të ndryshme për t’u ardhur në ndihmë pa shumë sforcime. Ja se cilat janë shenjat më dembele të horoskopit.

DEMI - I përkushtohen me shpirt një aspekti të caktuar kur e duan realisht shumë, por për pjesën e mbetur e kanë më të lehtë të vështrojnë natyrën apo frigoriferin me orë të tëra, se sa të përfundojnë atë çka kanë nisur.

LUANI - I dashuroni pushimet dhe të gjithë janë si ju në këtë drejtim, por duhet ta dini se jeta nuk mund të jetë vetëm aq. Nuk mund të shmangni përgjegjësitë duke mos bërë asgjë, kështu që përpiquni të jeni më fleksibël.

BRICJAPI - Përtacinë e justifikoni me faktin se nuk arrini gjithmonë atë që dëshironi. Kjo nuk është arsye që të mësoheni me një gjendje kosntante të të bërit pak, pasi dembelizmi do të bie ndesh me të mirat që mund të të ofrojë jeta.