Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I ikën truri pronarit të restorantit, i thyen hundën dhe tri brinjë klientit, arsyeja është befasuese

Postuar: 18/10/2018 - 12:06

Shkon të hajë një drekë të mirë, por del i rrahur keq, me hundë të gjakosur dhe tre brinjë të thyera. Ngjarja ka ndodhur në një restorant toskan, ku pronari ka rrahur një klient, pasi porositi në restorantin e tij vetëm një antipastë dhe më pas u largua.

Çështja ka përfudnuar në gjykata, ku klienti një 61-vjeçar nga Arezzo, ka thënë se është dhunuar nga pronari dhe ka përfunduar në spital. Ai tregon se kishte telefonuar për të rezervuar një drekë, por kur ka shkuar aty, në menu nuk kishte asgjë nga ato që ai ishte i interesuar.

Kështu, së bashku me shokët mori vetëm një atipaste dhe më pas u larguan. Pronarit i ka ikur truri dhe i është lëshuar me dhunë, duke e lënë përtokë me hundë të thyer e po ashtu edhe me tre brinjë të thyera.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/11/2018 - 23:14

Punonjësit e një kompanie në Belgjikë janë lumturuar shumë kur kanë parë në llogaritë e tyre bankare 30 mijë euro shtesë.Ngjarja e pazakontë ka ndodhur në një uzinë të shkrirjes së çelikut ku punonjësit kaluan një fun

Postuar: 12/11/2018 - 22:25

Mediat në Australi thanë sot se është shpërblyer me rreth 100 000 dollarë një i pastrehë që ndi

Postuar: 12/11/2018 - 20:02

Ka disa pyetje të cilat na ndihmojmë të shohim brenda mendje të njerëzve dhe ta kuptojmë se me çf

Postuar: 12/11/2018 - 19:37

Një reklamë për Krishtlindje e Supermarketit Iceland është ndaluar të transmetohet për arsye poli

Postuar: 12/11/2018 - 19:34

Janë disa karakteristika të caktuara të cilat, secili nga ne nuk arrin dot t’i tolerojë tek

Postuar: 12/11/2018 - 19:24

Shëruesit e popullsisë aborigjene të Australisë kanë nisur tashmë të sjellin traditën e tyre 60

Postuar: 12/11/2018 - 19:06

Një kamp radikal nacionalist në Ukrainë raportohet se u mëson dimive që 8-9 vjeç të përdorin Ka