Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I jep të pastrehut kartën bankës, ajo që ndodh më pas i lë të gjithë gojëhapur (Video)

Postuar: 18/07/2019 - 20:20

Ngjarje të tilla janë mjaft të rralla.

Një ngjarje e veçantë është zhvilluar në Britaninë e Madhe ku një burrë me emrin Jak Fanta po bënte pushimin e punës në një lokal.

Ndërkohë në lokal është futur një i pastrehë, i cili kërkonte para nga klientët.

Kur i pastrehuri i kerkojë burrit para ai i dha kartën e tij dhe i tha: ‘Shko në një bankomat dhe tërhiq sa para të kesh nevojë’.

Ngjarja u filmua nga klientët e tjerë të lokalit të cilët mbetën me gojëhapur.

I pastrehuri u kthye në lokal me fytyrën e bankomatit ku tregojë që kishte tërhequr vetëm 20 pound që i duheshin për të ngrenë dhe e ka falenderuar burrin për parat e ofruara.

Siç është normale lajmi ka bërë xhiron e mediave në të gjithë botën dhe njerëzit në rrjetet sociale janë prekur nga sinqeriteti dhe mirësjellja e dy burrave.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 23:16

Thonë që dashuria lind nga stomaku, por as seksi nuk mund t’i shpëtojë grackave të tij sidomos nëse përpara takimit pasionant me partnerin/partneren tuaj abuzoni me disa ushqime të caktuara.

Postuar: 25/08/2019 - 23:11

Të gjithë kanë një rutinë të tyren të zakonshme kur bëhet fjalë për t’u përgatitur për sesk

Postuar: 25/08/2019 - 22:59

Një 20-vjeçare ka nisur një romancë të fshehtë me burrin e tezes së saj, i cili është 40 vjeç.

Postuar: 25/08/2019 - 22:47

“Mbrëmë vendosa pambuk në vesh duke menduar se më kishte hyrë ujë.

Postuar: 25/08/2019 - 22:31

Një ngjarje tepër tragjike ka ndodhur në Teksas të SHBA-së, ku një çift të rinjsh kanë humbur j

Postuar: 25/08/2019 - 21:47

Edhe pse ishte në lidhje me motrës e saj, 27-vjeçari nuk e përmbajti veten dhe bëri seks me të.

Postuar: 25/08/2019 - 20:47

Pleshtat, milingonat dhe buburrecat janë dëmtuesit e zakonshëm të familjes.