BREAKING NEWS

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja cilit koalicion do t’i bashkohet për zgjedhjet e 25 prillit

E papritur/ Jep dorëheqjen nënkryetari i Bashkisë Durrës, ja
x

Lifestyle

I ka xhepat ‘e shpuara’/ Kjo është shenja e horoskopit që nuk njeh limite për shpenzimin e parave

I ka xhepat ‘e shpuara’/ Kjo është shenja e horoskopit

Duke u ndalur tek paratë, jo gjithmonë gjërat shkojnë ashtu siç e prisni, ka momente që ju buzëqesh planeti i financave, e të tjerë kur gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet.

Por në mesin e të gjitha shenjave të zodiakut, e dini se kush i shpenzon më shumë paratë?

Binjakët:

Binjakët udhëhiqen nga Mërkuri, planeti i parasë dhe komunikimit. Marrëdhënia e tyre me paranë është një marrëdhënie dashuri-urrrejtje, Binjakët harxhojnë shumë para dhe prapë ankohen se nuk kanë asgjë.

E dashuron paranë dhe i pëlqen të investojë në lojëra të rrezikshme, si dhe të dalin fitimtarë. Është shumë bujar dhe nuk di të kursehet për asgjë dhe askënd.

I pëlqen ta përkëdhelë veten dhe të mos e privojë nga asnjë dëshirë e kënaqësi. Femrat e shenjës së Binjakëve harxhojnë shumë për bizhuteri dhe veshje, kurse meshkujt Binjakë harxhojnë më shumë për udhëtime dhe pajisje elektronike.

Duke u ndalur tek paratë, jo gjithmonë gjërat shkojnë ashtu siç e prisni, ka momente që ju buzëqesh planeti i financave, e të tjerë kur gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet.Por në mesin e të gjitha shenjave të zodiakut, yashmë e dini se kush i shpenzon më shumë paratë.