Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I martuar para pak kohësh/ Rreshterit i del videoja pornografike me një femër tjetër

Postuar: 20/11/2018 - 23:43

Videoja e një rreshteri të martuar të Royal Air Force është bërë virale mes kolegësh në bazën ajrore të Britanisë së Madhe.

Rreshteri i fluturimit, Micky Doyle, 48 vjeç, ka luajtur në një film për të rritur me yllin e pornografisë ‘Bambi Blacks‘.

Pas përhapjes së videos në rrjetet sociale, u nisën hetimet, por besohet që Doyledo të lejohet të mbajë rolin e tij në stërvitjen e gjeneratës së ardhshme të oficerëve të Top Gun, pasi filmi është realizuar gjatë një hendeku në shërbimin e tij.

Sipas burimeve të “The Sun”, 48-vjeçari vendosi të dilte në pornografi pasi braktisi Regjimentin RAF, pjesën e këmbësorisë së forcave ajrore.

Besohet se videoja e realizuar me buxhetit të ulët e quajtur ‘Bambi Blacks F **** Mateu i Birit’ u filmua pesë vjet më parë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2019 - 21:53

Marrëdhëniet seksuale varet në gjendjen emocionale dhe në personin që ndodhet në anën tjetër të krevatit. Doni të dini nëse jeni pjesë e më të çmendurave?

Postuar: 26/05/2019 - 12:50

Në Londër ndodhet ndoshta lokali më i pazakontë në botë.

Postuar: 26/05/2019 - 08:26

Dashi – Ju mund të dëshironi të keni liri sot.

Postuar: 25/05/2019 - 23:57

Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende

Postuar: 25/05/2019 - 11:29

Që kur u ndava nga bashkëshorti, nisa të kisha një lidhje me një koleg të martuar.

Postuar: 24/05/2019 - 21:15

 Meri Shehu në parashikimin e saj për shenjat e horoskopit ka treguar se për një nga shenjat

Postuar: 24/05/2019 - 09:13

ktorja e filmave për të rritur, Esperanza Gomez ka ndarë disa këshilla për meshkujt që duan të