BREAKING NEWS

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/ Frrok Çupi parashikon zhvillime të bujshme, lëshon paralajmërimin 'bombë' për këtë politikan të njohur: Është në prag të burgut

“Do të ndodhet para një rreziku më të madh”/
x
BREAKING NEWS

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon ‘thumbin’ e fortë për përplasjen Duka-Veliaj dhe ngre dyshimet: Mund ta ketë bërë...

Paralajmëroi lëvizjen e kryeministrit Rama, Artan Hoxha lëshon
x
BREAKING NEWS

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja kontrollon makinat luksoze dhe ato me targa të huaja/ Çfarë ka ndodhur?

Aksion “blic”, Fieri në “shtetrrethim”, FNSH-ja
x
BREAKING NEWS

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen dëshmia tronditëse nga SHBA, biznesmeni i njohur shqiptar rrëfen si e shpëtoi Arben Kraja

“SHIK-u i Berishës donte të më eliminonte”/ Vjen
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e njerëzish ku dëmtohen interesat e SHBA, ai dhe Berisha i kanë sytë nga Ukraina, synojnë azil në Rusi

Frrok Çupi: Meta është interceptuar në trafiqe droge e
x
BREAKING NEWS

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike, FBI-CIA-DASH bashkëpunim me Thesarin për aferat e emrave në listën e zezë, ja raporti

Pas “non grata”-s, Berisha rrezikon sanksione ekonomike,
x
BREAKING NEWS

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet vendore, nuk ankimoi në Gjykatën Kushtetuese paligjshmërinë e 30 qershorit

PD zbardh pazaret e Ilir Metës me mazhorancën për zgjedhjet
x
BREAKING NEWS

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi të butë në Tiranë, procedurat si veprohet

Zbardhet lista, ja familjet e kualifikuara për të përfituar kredi
x

Lifestyle

I presin ndryshime të mëdha, këto 3 shenja të horoskopit do të befasohen këtë javë

I presin ndryshime të mëdha, këto 3 shenja të horoskopit do

Çdo ndryshim, qoftë për të mirën tonë apo jo, është i vështirë për t’u pranuar. Na detyron të dalim nga zona jonë e rehatisë dhe të përshtatemi me të dhënat e reja. Me eklipsin diellor që do të ndodhë në shenjën e Shigjetarit, nuk ka asnjë mënyrë për të parashikuar planet imediate që mund të ketë Universi për ne. Çfarëdo planifikimi të bëhet, ai mund të përmbyset brenda pak minutash, veçanërisht nëse shenja juaj e Zodiakut është një nga më poshtë:

Binjakët

Lidhja juaj mund të kalojë disa ndryshime serioze këto ditë. Përgjigjet për çështjet që ju kanë shqetësuar mund të merren këtë javë që sapo ka filluar. Me kalimin e kohës, marrëdhëniet tuaja piqen dhe është e pashmangshme që të ndryshojnë rrënjësisht. Ndoshta është koha për të nisur diskutimet e vështira që po i shmangni prej kohësh.

Virgjëresha

Zakonet e këqija janë lënë pas. Po flasim për ata që keni trashëguar nga mjedisi familjar dhe konteksti në të cilin jeni rritur. Këto ditë, mendoni se me cilën nga të gjitha besimet me të cilat jeni rritur nuk korrespondon më me jetën dhe temperamentin tuaj. Mbani atë që ju përfaqëson juve dhe lini mënjanë negativen.

Peshqit

Ka ardhur koha për ta marrë seriozisht karrierën tuaj. Ju e dini që puna juaj nuk është vetëm një punë dhe një rrogë, ka të bëjë me krijimtarinë, ëndrrat dhe reputacionin tuaj të përgjithshëm. Këtë javë, me siguri do të kuptoni se po e “shikonit” karrierën në mënyrën e gabuar. Nëse nuk jeni të kënaqur me vendin ku jeni tani, shikojeni si një mundësi, jo një fatkeqësi. Ndoshta tani është koha për të hedhur hapin e parë.