BREAKING NEWS

COVID-19/ 6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri, ja zonat "më të nxehta"

COVID-19/  6 humbje jete dhe 959 raste të reja në 24 orët e
x
BREAKING NEWS

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i përgjigjet Kurtit: Faleminderit

I bëri ftesë për të vizituar Kosovën, Rama i
x
BREAKING NEWS

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë për përjashtimin nga PD të Berishës dhe lëshon paralajmërimin e fortë: Këta të tre janë fatkeqësia më e madhe për çdo shqiptar!

“Nuk ka kthim pas”/ Lulzim Basha mban qëndrimin e prerë
x
BREAKING NEWS

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të fillojmë përgatitjet për ...

Albin Kurti i dërgon letër publike Edi Ramës: Le të
x
BREAKING NEWS

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen të gjitha takimet. Zbardhet njoftimi zyrtar

Vendim i papritur/ Mbyllet Ambasada Gjermane në Tiranë, anulohen
x
BREAKING NEWS

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali Berishën: Ndodhet në vështirësi! Aq i fortë është ai, sa kur kishte përballë Ramiz Alinë...

Trondit Spartak Ngjela, tregon fundin e frikshëm që e pret Sali
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e fuqishëm për politikën shqiptare

Yuri Kim reagon pas takimit me Lindita Nikollën, jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan qeverinë “Rama 3”, ja kush abstenoi (EMRAT)

Del dokumenti/ Nga Berisha tek Kryemadhi, deputetët që nuk votuan
x

Lifestyle

I ruajnë sekretet deri në ‘vdekje’, këto janë 3 shenjat më të besueshme të horoskopit

I ruajnë sekretet deri në ‘vdekje’, këto janë 3

Nëse keni fituar një reputacion të fortë si një person i besueshëm, ndoshta jeni një nga shenjat më të besuara të Zodiakut.

Demi

Jeni mjaft të sigurt me veten, iu pëlqen të ndihmoni të tjerët që të ndihen në të njëjtën mënyrë. Si një simbol i qëndrueshëm, jeni të besueshëm për të tjerët duke krijuar një strehë të sigurt për sekretet dhe dobësitë e tyre.

Akrepi

Jeni shumë misterioz. Për shkak se jeni shumë të kujdesshëm, vlerësoni sigurinë prandaj nuk jeni tipi që zbuloni sekretet e të tjerëve. Kjo shpjegon pse mund të jeni zgjedhja e parë e dikujt për komoditet dhe siguri.

Bricjapi

Jeni burimi i rehatisë dhe stabilitetit. Jeni i besueshëm dhe i kushtoni rëndësi të madhe etikës. Njerëzit e dinë që mund të mbështeten tek ju dhe t’ju besojnë, pikërisht sepse ju e merrni rehatinë dhe stabilitetin seriozisht.