Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

I vjedhin profilin në Instagram këngëtares së njohur, i dalin të palarat: Shikoni videon time të seksit (Pamje +18)

Postuar: 15/09/2019 - 17:41

Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger ka rënë pre e hakerave, të cilët kanë pushtuar profilin e saj në rrjetin social Instagram.

Në BIO-n e profilit të saj është shkruar se ajo ka xhiruar një kasetë seksi dhe të gjithë ata që duan ta shikojnë duhet të klikojnë tek linku.

Për më tepër i kanë postuar një foto gjysmë të zhveshur ku ka ekspozuar një pjesë të trupit.

Nuk dihet nëse është vërtetë ajo në foto apo është e fotoshopuar, por modelja ka të njëjtat forma trupore me këngëtaren dhe një konfirmim i tillë nuk mund të jepet me një siguri të plotë.

Fotot kanë bërë xhiron e rrjetit në pak minuta.

Nuk dihet ende autori pas këtij ulmi dashakeq ndaj këngëtares me famë botërore.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/10/2019 - 23:14

Nëse je në grupin e atyre njerëzve që mezi presin fundjavën për t’u çlodhur nga puna dhe streset e javës, natyrisht bën edhe ti gabimet që i bëjnë pjesa më e madhe e njerëzve.

Postuar: 18/10/2019 - 17:26

Astrologia Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit.

Postuar: 17/10/2019 - 20:38

Një studim i kryer në universitetin e Oakland-it në Miçigan, thotë se njerëzit që tentojnë të rua

Postuar: 17/10/2019 - 20:25

Një burrë i ka prerë organin gjenital një personi, i cili dyshohet se ka sulmuar seksualisht bash

Postuar: 17/10/2019 - 14:08

Një  ngjarje e pazakontë  ka ndodhur gjatë një grabitjeje në një farmaci në Brazil.Grab

Postuar: 17/10/2019 - 07:04

Parashikimi për ditën e enjte, 17 tetor 2019