BREAKING NEWS

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora

Përballja me Covid-19, ministrja Manastirliu jep lajmin entuziast nga Vlora
x

Lifestyle

Ia bënë prindërit dhuratë, 22-vjeçari hedh në lumë BMW-në 45 mijë euro për arsyen e tmerrshme

Ia bënë prindërit dhuratë, 22-vjeçari hedh në

 Një djalë 22-vjeçar për ditëlindje kishte marrë nga dy prindërit e tij dhuratë një makinë, e cila kushtonte plot 45 mijë euro.

Makina ishte një BMW dhe çdo i ri do të ndihej i lumtur që të merrte si dhuratë një makinë të tillë dhe do ndihej me fat. Por me 22-vjeçarin në fjalë nuk ka ndodhur kështu.

Djali nga India për inat të prindërve e ka hedhur makinën në lumë sepse donte Jaguar dhe BMW. Por ai nuk e ka lënë me kaq sepse e ka filmuar momentin kur makina fundoset në ujë dhe ka thënë se kështu është kur nuk i blen djalit Jaguarin që do.

Kjo gjë ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja dhe prindërit e 22-vjeçarit kanë thënë për Fox News se e dinin se ishte më i preferuari i djalit të tyre, por BMW-në mund ta përballonin me paratë që kishin për të birin.

Ata mendonin se djali i tyre do të kënaqej edhe më të dhe nuk e prisnin kurrë që ai të bënte diçka të tillë. Në të tilla raste mund të thuhet se tekat e fëmijëve janë të pajustifikueshme.