Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Ia bënë prindërit dhuratë, 22-vjeçari hedh në lumë BMW-në 45 mijë euro për arsyen e tmerrshme

Postuar: 14/08/2019 - 20:55

 Një djalë 22-vjeçar për ditëlindje kishte marrë nga dy prindërit e tij dhuratë një makinë, e cila kushtonte plot 45 mijë euro.

Makina ishte një BMW dhe çdo i ri do të ndihej i lumtur që të merrte si dhuratë një makinë të tillë dhe do ndihej me fat. Por me 22-vjeçarin në fjalë nuk ka ndodhur kështu.

Djali nga India për inat të prindërve e ka hedhur makinën në lumë sepse donte Jaguar dhe BMW. Por ai nuk e ka lënë me kaq sepse e ka filmuar momentin kur makina fundoset në ujë dhe ka thënë se kështu është kur nuk i blen djalit Jaguarin që do.

Kjo gjë ka tërhequr vëmendjen e mediave të huaja dhe prindërit e 22-vjeçarit kanë thënë për Fox News se e dinin se ishte më i preferuari i djalit të tyre, por BMW-në mund ta përballonin me paratë që kishin për të birin.

Ata mendonin se djali i tyre do të kënaqej edhe më të dhe nuk e prisnin kurrë që ai të bënte diçka të tillë. Në të tilla raste mund të thuhet se tekat e fëmijëve janë të pajustifikueshme.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/10/2019 - 15:50

Një në çdo dy shtëpi banohet nga vetëm një person në Berlin, kryeqytetin e Gjermanisë.Shumë shoqata organizojnë festa përqafimi profesional, grupe në Facebook ku njerëzi e moshuar ta vuajnë më pak vetminë.

Postuar: 21/10/2019 - 11:42

Njihuni me parashikimin e astrologut të famshëm italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjen

Postuar: 21/10/2019 - 07:46

Zgjoheni në mëngjes, bëni dush, visheni, pastaj vendosni deodorantin. Apo jo?

Postuar: 20/10/2019 - 23:17

Një 25-vjeçare nga Melburn, e quajtur Caity Mason është përballur me një ngjarje aspak e zakontë.

Postuar: 20/10/2019 - 15:37

Astrologët thonë që shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë shenjat më xheloze dhe zil

Postuar: 20/10/2019 - 14:10

Astrologe Meri ka lajme të rëndësishme për disa nga shenjat e horoskopit.