BREAKING NEWS

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund "makthi" rus, Von der Leyen jep lajmin fantastik

"Europa do të ketë mjaftueshëm gaz"/ Merr fund
x
BREAKING NEWS

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë zbulon se çfarë po ndodh në vend

Covid-19 ende nuk ka përfunduar, Ministria e Shëndetësisë
x
BREAKING NEWS

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin paralajmërimin, zbulojnë planet e Putinit për Ballkanin

Njihet si "fuqi baruti"! Ekspertët amerikanë japin
x
BREAKING NEWS

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet, ja sa do shitet
x
BREAKING NEWS

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha “syri” i Moskës në Tiranë, ja kush është oligarku rus që ka shpërndarë para në Shqipëri dhe ka bashkëpunuar me kreun e “Foltores”

Mediat malazeze tronditin politikën shqiptare, Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të përjashtohen nga politika, kreu i “Foltores” nis kërcënimet ndaj deputetëve të PD që kanë paralajmëruar votimin e nismës së dekomunistizimit

7 besnikë të Sali Berishës me dosje spiuni pritet të
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë të dobëta dhe asgjë nuk është e garantuar, kërkon nga qeveria që të zgjedhë se cilën rrugë do ndjekë, me Perëndimin apo me Lindjen

Yuri Kim mesazh Ramës, deklaron se institucionet shqiptare janë
x
BREAKING NEWS

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta hedhë në erë Evropën, Dodik kërkon të instalojë në Ballkan skemën që po përdor Vladimir Putini në Ukrainë

Prag lufte, ndizet “fuçia e barutit” që mund ta
x

Lifestyle

“Iku vapa me gushtin”, astrologët zbulojnë 3 shenjat më me fat për muajin shtator

“Iku vapa me gushtin”, astrologët zbulojnë 3 shenjat

DASHI

Shtatori do t’ju dërgojë në majat e lumturisë dhe suksesit përmes fitoreve personale dhe profesionale që do të arrini. Fati do jetë në anën tuaj dhe do jeni në humor për të bërë gjithçka dhe sigurisht që do ia dilni. Me besim, vendosmëri dhe shumë pasion do të fitoni para dhe do të keni sukses të madh në dashuri. Do bëni shëtitje, udhëtime dhe në përgjithësi do të kaloni një kohë të mrekullueshme.

DEMI

Do merreni shumë me veten dhe pamjen tuaj, kjo do ju bëjë të ndiheni shumë të sigurt. Në fushën e dashurisë do të keni njohje të reja që do t’ju emocionojnë dhe ndoshta do ju çojnë drejt diçkaje të re, ndryshe dhe shumë premtuese për të ardhmen. Më në fund do shihni se financat tuaja do të rriten dhe do të fitoni disa para shtesë që nuk i prisni nga një marrëveshje që do ta mbyllni.

SHIGJETARI

Shtatori do jetë një muaj shumë i mirë për ju Shigjetarë. Në fushën e ndjenjave, të dashuruarit do të afrohen më shumë me partnerin dhe thjesht do kalojnë një kohë të mrekullueshme së bashku. Do të keni ide të reja që do ta çojnë punën tuaj një hap më tej. Me guxim dhe pasion do pretendoni më shumë gjëra dhe do i arrini dhe njëkohësisht do të fitoni përshtypjet e eprorëve, të cilët do t’ju ndihmojnë të bëheni më të mirë. Një promovim dhe rritje janë ndër skenarët e mundshëm në fillim të këtij muaji.