BREAKING NEWS

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me Shqipërinë

Parlamenti zviceran miraton marrëveshjen e rëndësishme me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë të DASH

Çfarë po ndodh? Kreu i SPAK takim me zyrtarët e lartë
x
BREAKING NEWS

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e rëndësishëm Rezart Taçin

Nën hetim për pastrim parash, Gjykata e Posaçme merr vendimin e
x
BREAKING NEWS

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë! Shënoi emrin te rekordmenët e katërkëndëshit në botë, ndahet nga jeta parakohe legjenda e portës shqiptare (Emri+Foto)

E TRISHTË/ Humbje e madhe për futbollin e vendit tonë!
x
BREAKING NEWS

"Frika më e madhe ishte kur...", drejtori i kabinetit tregon çastet pas goditjes së Berishës: U bllokuam, patëm...

"Frika më e madhe ishte kur...", drejtori i kabinetit tregon
x
BREAKING NEWS

Tensione me familjarët! Vrau me plumb në kokë të dashurën 19-vjeçare, merret vendimi i fundit për të riun shqiptar

Tensione me familjarët! Vrau me plumb në kokë të
x
BREAKING NEWS

I vranë shokun! Qëlloi me armë makinën e autorëve, arrestohet i riu i shpallur në kërkim (EMRI)

I vranë shokun! Qëlloi me armë makinën e autorëve,
x
BREAKING NEWS

"O mjeran, mund ta vrasësh...", Sali Berisha me tone të ashpra drejt Ramës: Po ushtron gjenocid mbi shqiptarët

"O mjeran, mund ta vrasësh...", Sali Berisha me tone të
x

Lifestyle

"Imagjinata e tyre është e ndyrë ndaj mos u trondisni kur t'ju kërkojnë..."/ Këto 4 shenja të zodiakut janë fantastike në shtrat

"Imagjinata e tyre është e ndyrë ndaj mos u trondisni kur

Cilët janë të dashuruarit më të zjarrtë në horoskop? Pavarësisht se çdo shenjë ka disa nga avantazhet e saj që e bëjnë atë të aftë në shtrat, këto katër shenja bëjnë më së miri në atë zonë.

Luani

Sundimtari i tij është Dielli, ndaj është e qartë se do të jetë i zjarrtë në shtrat. Luanët nuk janë të turpshëm, ata do të provojnë gjithçka dhe mos u habitni nga to. Këta persona janë gjithmonë në një humor lozonjar dhe u pëlqen të eksperimentojnë në shtrat.

Akrepi

Kjo shenjë është e domosdoshme në lista si kjo. Ata njihen për aftësitë e tyre seksuale. Ashtu si luanët, ata janë të gatshëm të eksperimentojnë dhe të fantazojnë, ndaj mos u tronditni nëse ai sugjeron seks në një vend të çuditshëm. Për të as lodrat nuk janë fantazmë.

Binjakët

Imagjinata e tyre është e ndyrë, ndaj mos u tronditni nëse fillojnë të pëshpëritin se çfarë do të bënin me ju. Përgatituni për skenarë të ndryshëm në shtrat.

Virgjëresha

Emri i kësaj shenjë të horoskopit, të paktën kur bëhet fjalë për aftësitë në shtrat, nuk është i vërtetë. Ata janë shumë pasionante. Ndryshe nga të përpikta dhe të organizuara, këta persona janë të zjarrta dhe të pasionuara në shtrat.