BREAKING NEWS

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se çfarë ndodhi mes Ludian Zaimit dhe Çaush Saliasit para vrasjes

“Më tha shtyhu pas dhe nxori armën...”/ Efektivi zbulon se
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes Vasilika Hysi

Kryeministri Rama i jep postin e rëndësishëm ish-deputetes
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në qeveri

Kryeministri Rama bën ndryshime të rëndësishme në
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja çfarë e ka fundosur

Spartak Ngjela paralajmëron arrestimin e gjyqtarit të njohur, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa vota morën Berisha dhe Elezi

Zgjedhjet për kreun e PD-së/ Komisioni hap kutitë e votimit, sa
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset spitali

Covid-19 në Shqipëri/ Vjen lajmi i mirë nga Infektivi, boshatiset
x
BREAKING NEWS

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës

I mituri plagoset me armë zjarri, niset me helikopter drejt Tiranës
x
BREAKING NEWS

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas 30 vitesh të shohësh...”/ Deklarata e fortë e Robert Papës: Edi Rama nuk do të e jap këtë të drejtë nëse vërteton që...

“Është e dhimbshme që të hapësh ekranin dhe pas
x

Lifestyle

Iu presin surpriza të mëdha, ja cilat do të jenë shenjat fatlume! Njihuni me parashikimin e yjeve për sot

Iu presin surpriza të mëdha, ja cilat do të jenë shenjat

Dashi: Në dashuri do të ketë surpriza të mëdha. Mund të ndiheni të dashuruar dhe ndjeheni gati për ta kthyer jetën tuaj përmbys. Në punë do të keni shpengimin që dëshironi.

Demi: Në këto tre ditë përqendrohuni sepse mund të ketë shumë lajme. Në punë mos shkoni shumë larg me veprime, por mendoni gjatë ato që bëni.

Binjakët: Është një kohë shumë e mirë për dashurinë. Në punë, ndihuni gati për të ndryshuar kartat e fatit tuaj.

Gaforrja: Duhet të besojmë gjithnjë e më shumë në dashuri, sepse ajo është gati të vijë. Në punë kushtojini vëmendje atyre të shenjës së Binjakëve sepse diçka mund t’ju habisë.

Luani: Nëse jeni duke kërkuar me vendosmëri dashurinë, atëherë do ta gjeni. Në punë, gjërat mund të ndryshojnë këto ditë.

Virgjëresha: Situatat e pakëndshme në dashuri mund të zgjidhen lehtësisht. Në punë, megjithatë, mos u përkulni para gjithçkaje që ju thonë të bëni.

Peshorja: Në dashuri shmangni diskutimet e gjata që nuk të çojnë askund. Edhe në punë, përpiquni të silleni në të njëjtën mënyrë.

Akrepi: Prisni disa lajme në dashuri sepse mund të jetë momenti i duhur. Në punë përgatituni të kaloni një pengesë në formë limiti.

Shigjetari: Në dashuri, ballafaqimi me gjëra që ju lëndojnë do të jetë një zgjedhje e mirë. Megjithatë nuk duhet t’i japim shumë rëndësi. Do të ketë disa të reja në punë.

Bricjapi: Në dashuri mund të ketë momente nervozizmi dhe polemikash. Në punën tuaj, kushtojini vëmendje asaj që bëni në punë, sidomos për ata që punojnë në kompjuter.

Ujori: Përqendrimi në dashuri nuk është aq i madh. Investimi i kohës në punë mund të jetë zgjidhja më e mirë për të bërë.

Peshqit: Duhet të bëni paqe me veten për të zgjidhur çështjet e dashurisë. Në punë, megjithatë, angazhimi do të shpërblehet gjithnjë e më shumë.