BREAKING NEWS

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH zbardh bilancin e 24 orëve të fundit

COVID në Shqipëri/ Më shumë se 900 raste të reja, MSH
x
BREAKING NEWS

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset për anëtarësim

Zgjerimi i BE, lajm i mirë për Shqipërinë, rriten shanset
x
BREAKING NEWS

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike të premten

Temperatura deri në 40 gradë, moti bën kthesën drastike
x
BREAKING NEWS

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr vendimin për Sokol Mjacajn, ia ‘hedh çelësat në det’

Vrau dy turistët çekë në Prekal, Gjykata e Lartë merr
x
BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x
BREAKING NEWS

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të drejtë"/ Spartak Braho plas deklaratën e fortë për aferën e inceneratorëve: Skandali është kaq i fortë sa…Ja pse Rama nuk e jep dorëheqjen. A do ketë fundin e Musolinit?

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të
x

Lifestyle

Iu pret një ndryshim i madh! Ja çfarë parashikon horoskopi për ditën e sotme

Iu pret një ndryshim i madh! Ja çfarë parashikon horoskopi

Dashi

Ju e mbani zemrën në mëngë dhe të tjerët e dinë se çfarë po mendoni vetëm duke parë fytyrën tuaj. Për këtë arsye, nuk ka kuptim të fshihni emocionet që keni që rrethojnë punën tuaj. Vendosni gjithçka në tryezë.
Demi
Pyesni veten se çfarë mund të bëni për t’u shërbyer më shumë të tjerëve. Tani është koha që ju të bëni punë për njerëzit e tjerë, jo vetëm për veten tuaj. Këto akte bujare të mirësisë do t’ju fitojnë pikë të mëdha në botën karmike. Dhuroni kohën dhe energjinë tuaj.
Binjakët
Kërkoni mënyra se si mund ta bëni vendin tuaj të punës më të shëndetshëm. Gjëra të thjeshta mund të bëjnë një ndryshim të madh. Kërkoni këshilla nga të tjerët për një sërë çështjesh emocionale në vendin e punës.
Gaforrja
Keni një perspektivë të mirë nga vendi ku jeni ulur në momentin aktual. Ju e kuptoni se ku jeni dhe ku dëshironi të shkoni. Jo të gjithë rreth jush mbështesin ëndrrën tuaj përfundimtare. Ju mund të dëshironi t’i largoni këta njerëz nga jeta juaj.
Luani
Kjo është një ditë e mirë për të vendosur një ekuilibër në çështjet tuaja shpirtërore. Sigurohuni t’i kushtoni vëmendje gjendjes tuaj emocionale. Gjatë javës jeni kaq të fokusuar tek puna saqë harroni të ushqeni shpirtin tuaj. Pushoni më shumë.
Virgjëresha

Rrethojeni veten me muzikë të mirë, emocionuese që ju pëlqen. Një melodi qetësuese do t’ju lehtësojë gjendjen shpirtërore dhe do t’ju bëjë të mendoni më qartë se cilat janë nevojat tuaja dhe cilat janë qëllimet tuaja përfundimtare të karrierës.

Peshorja
Meqenëse uji ka nevojë për një kanal përmes të cilit mund të rrjedhë, ju keni nevojë për një bazë të fortë dhe të shëndoshë përpara se të lejoni që ndjenjat tuaja të thella dhe intensive të dalin në sipërfaqe në një marrëdhënie. Shtrirja planetare e sotme ju jep ndjenjën e sigurisë që keni shpresuar.
Akrepi
Rreshtimi planetar i sotëm mund të mos jetë gjëja më emocionuese në botë, por për sa i përket jetës suaj të dashurisë, mund të jetë një ndikim shumë i dobishëm. Ju mund të frymëzoheni për të bërë gjithçka që është e nevojshme për ta arritur këtë.
Shigjetari
Nuk jeni aq naiv sa të mund të injoroni statusin financiar të dikujt ndërsa bini në dashuri. Ju e kuptoni se keni nevojë për para për të jetuar dhe marrëdhënia më e mirë mund të vuajë nga mungesa e tyre. Në aspektin profesional do të ndiheni në formë.
Bricjapi
Energjia qiellore e sotme ju jep shtysë për të realizuar një ëndërr. Nëse po mendoni të organizoni një festë dhe të ftoni dikë të veçantë, atëherë sigurohuni që ta bëni atmosferën shumë të ngrohtë, komode dhe tokësore.
Ujori
Ekziston një ndikim shumë harmonik, por me këmbë në tokë, me aspektin e sotëm në lojë. Kjo mund të ketë një efekt qetësues mbi ju dhe gjithashtu të thellojë lidhjen në një marrëdhënie aktuale. Sot mund të keni fat me paratë.
Peshqit
Shtrirja aktuale planetare ju inkurajon të zgjidhni një person për të qenë partneri. Nuk mund t’i njihni të gjitha në një thellësi reale dhe këtë do ta kuptoni sot. Sa i përket aspektit financiar, ai paraqitet i qëndrueshëm.