BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Lifestyle

Cila do të jetë ‘arma’ jonë? Astrologia Meri Shehu bën parashikimin: Jo çdo kush ngopet me thërrime!

Cila do të jetë ‘arma’ jonë? Astrologia Meri Shehu

Dashi

Kjo ditë do jetë përcaktuese nëse do e fitoni luftën në lidhje me ndjenjat apo një marrdhënie që dëshironi shumë apo do e humbni. Por edhe një situate krijuese vihet në prove

Demi

Sot do bëhet e dukshme se çfare qëllimi përfundimtar keni në lidhje me familjen apo nje biznes familjar i cili po ju ikën nga duart dhe duhet ta rifitoni

Binjaket

Është momenti vendimtar për të mos shpërfillur ndjenjat dhe të lini menjanjë egoizmin në lidhje me një kontakt apo takim i cili do percaktoj vijushmërine në lidhje me nje njohje erotike apo plan

Gaforrja

Sot do jeni në lufte për një çështje personale dhe ekonomike. Por kjo lufte do varet nga se e keni arritur mirëqënien tashmë shpirtërore dhe ekonomike

Luani

Jeni vënë në një pozitë të vështira në një raport personal apo bashkëpunim. Antagonizmi apo mospërfillja ju ka lodhur dhe sot do dëshironit të tregonit që i përkisnit shenjës së Luanit

Virgjeresha

Lufta juaj sot më shumë se kurrë bëhet së brendshmi dhe aspak së jashtmi. Duket sikur nuk keni marrë asnjë masë apo asnjë strategji por të gjitha i keni në bindje dhe në shpirt

Peshorja

Sot lufta juaj do jetë e këndshme dhe me shumë njerëz që ju perkrahin pasi nuk ka të bëjë me armiq e kundërshtar por ka te bëjë me talente dhe gjëra të bukura të jetës

Akrepi

Duhet ta merrni seriozisht këtë moment që të luftoni për një çështje të rëndësishme të karrieres dhe të ngritjes tuaj. Jo çdo luan ngopet me thërrime

Shigjetari

Nëse nuk jeni të vëmëndshëm dhe jeni euforike apo vetëm qeshni nuk do kuptoni që vihen në lojë interesa dhe situata personale që mund të rrezikojnë për ju

Bricjapi

Një betejë për një çështje shpirtërore e shoqëruar me një vlere materiale do bëhet nga ana juaj. Me sa duket shpirti dhe ndjenja për ju nuk mund të ndahet nga siguria ekonomike

Ujori

Luftë për lufte dhe zjarr për zjarr. Duket sikur sot mund tju marrin për peshë të lehtë por nuk do arrijnë ta kuptojnë se ju jeni me gati se kurrë dhe shumë luftarak

Peshqit

Një çështje pune do acarohet në ditën e sotme dhe do gjendeni përball një sulmi që nuk e prisnit. Nese nuk jeni të afte ta përballoni do keni një problem konkret dhe të vështirë përpara.