BREAKING NEWS

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz Pashko, te Sabri Godo dhe Remzi Lani, Ilir Demalia nxjerr listën “bombë” të personazheve “VIP” që ishin pjesë e ish-Sigurimit të Shtetit dhe Partisë së Punës, ja pseudonimet...

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz
x
BREAKING NEWS

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi kërcënon Edi Ramën dhe pritet të bëjë publike më 14 dhjetor 2023 dosjen e vëllait të kryeministrit

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi
x
BREAKING NEWS

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh Kongresin e PS dhe nis sulm frontal kundër SHBA dhe SPAK, në panik nga republika e prokurorëve

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të Tiranës, ja lista e plotë

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të
x
BREAKING NEWS

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit të Tiranës, SPAK firmos 15 urdhër arreste, zbulohen emrat

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit
x
BREAKING NEWS

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është sponsori i fuqishëm që fshihet pas aksionit të tij që pritet të tronditë themelet e “Trekëndëshit të Bermudës”

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është
x
BREAKING NEWS

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në ’97, roli i Pandeli Majkos, Rexhep Mejdanit, Bashkim Finos e Namik Dokles dhe telefonata “përtej Adriatikut” që ndryshoi rrjedhën e ngjarjeve, Gjon Bruçi zbardh anën e errët të Saliut

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në
x
BREAKING NEWS

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet për dosjen e tyre të “zezë” të pastrimit të parave, ja çfarë po ndodh në GJKKO

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet
x

Lifestyle

Ja shenjat e Horoskopit të meshkujve më pasionantë dhe më intensivë në dashuri

Ja shenjat e Horoskopit të meshkujve më pasionantë dhe më

Akrepi

Meshkujt Akrep njihen për pasionin dhe intensitetin e tyre në çdo aspekt të jetës së tyre, përfshirë edhe dashurinë. Këta burra duan me gjithë zemër dhe shpirt dhe nuk do të kënaqen me asgjë më pak. Ata njihen gjithashtu se janë shumë mbrojtës ndaj njerëzve për të cilët kujdesen, dhe kjo është veçanërisht e vërtetë për gratë që duan.

Luani

Burrat e Luanit janë të njohur për ndjenjën e tyre të fortë të lidershipit dhe natyrën tërheqëse. Kur bëhet fjalë për të dashuruar një grua, këta burra janë shumë intensivë dhe pasionantë. Ata dinë të bëjnë një grua të ndihet e dashur dhe e vlerësuar, dhe duan të tregojnë dashurinë e tyre përmes gjesteve romantike dhe bujare.

Dashi

Burrat e Dashit njihen si aventurierë dhe të shkathët, dhe kjo vlen edhe për dashurinë. Këta burra e duan emocionin e ndjekjes dhe gjithmonë kërkojnë të fitojnë gruan që i intereson. Ata janë gjithashtu shumë mbrojtës ndaj njerëzve për të cilët interesohen dhe nuk ngurrojnë të tregojnë anën e tyre romantike kur bëhet fjalë për ta bërë gruan e tyre të ndihet e dashur.

Shigjetari

Burrat e Shigjetarit njihen si aventurierë, eksplorues dhe gjithmonë në kërkim të eksperiencave të reja. Kjo vlen edhe për dashurinë, dhe këta burra duan të provojnë gjëra të reja dhe shpesh të pazakonta për ta bërë gruan e tyre të ndihet e veçantë. Ata janë gjithashtu shumë bujarë dhe të zhytur në mendime, dhe gjithmonë përpiqen ta mbajnë marrëdhënien e tyre interesante dhe argëtuese.