BREAKING NEWS

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas ‘bombën’ live nga spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ministria po gënjen!

‘Pacientët nuk ushqehen dhe as higjenizohen’ gazetari plas
x

Lifestyle

“Janë shumë vigjilentë”, meshkujt që tradhtojnë më së shumti i përkasin këtyre shenjave të horoskopit

“Janë shumë vigjilentë”, meshkujt që

Shigjetari

Është një shenjë që e do aventurën dhe për fat të keq, shpesh nuk mendon për pasojat e veprimeve të veta. Pikërisht për këtë, bie shpesh në tund imin e tradh tisë.

Bricjapi

Bëhet fjalë për një karakter preciz dhe manipulator, që tradhton por vështirë se pikaset. Duke qenë një shenjë shumë e programuar, është e aftë të planifikojë një tradhti edhe në detajet më të vogla.

Dashi

Kjo është një shenjë instinktive, që i do aventurat dhe nuk arrin ta kontrollojë veten. E mira është që s’është shumë i zoti të fshehë tradhtitë.