BREAKING NEWS

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë nga shtëpia/ Bora Zemani reagon për herë të parë për Donaldin dhe bën deklaratën që askush nuk e priste: Ju lutem qetësohuni!

Pas zhurmës së madhe mediatike aktori kërkon të dalë
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Një viktimë në 24 orët e fundit, ja sa infektime janë regjistruar

Ministria e Shëndetësisë informon mbi situatën
x
BREAKING NEWS

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh çmimin marramendës që kushton: 15 mijë dollarë vetëm në një orë për të udhëtuar. Lëviz me flatra...

“Avioni privat i Ramës”, Basha publikon foton dhe zbardh
x
BREAKING NEWS

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur mëshirë/ Arrestohet djali i humoristit të njohur shqiptar. Zbardhet ngjarja

I futet me grushta policëve të “Shqiponjave” pa pasur
x
BREAKING NEWS

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon ambasadorja Yuri Kim dhe jep mesazhin e fortë

Zgjidhen anëtarët e rinj të KED për vitin 2022, reagon
x
BREAKING NEWS

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do të përballen me reshje masive dhe rrufe gjatë fundjavës. Ja kur pritet më e keqja

Pritet ciklon? Po vjen nga veriu! Harta, të gjithë qytetet që do
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm, ndërron jetë drejtori i këtij gjimnazi në Shqipëri (EMRI)

Lajm i trishtë! Luftoi një muaj me virusin e rrezikshëm,
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët për të nisur protestat pas 11 dhjetorit, tubime para Kryeministrisë dhe selisë së PD

Sali Berisha përgatitet për trazira, mobilizon të vetët
x

Lifestyle

Janë të gatshëm edhe të vetësakrifikohen, këto 3 shenja të horoskopit bëjnë gjithçka për dashurinë

Janë të gatshëm edhe të vetësakrifikohen, këto 3

Dashi

Dashi njihet si mbreti i trimërisë në këtë pjesë. Ai është impulsiv dhe pasionant. Nuk nguron të hidhet në “betejë” dhe pa menduar dy herë, jep gjithçka për njeriun që do. Nuk mendon për asnjë pasojë. Thjesht dëshiron të arrijë qëllimin e tij. Dashi nuk ka frikë nga e nesërmja. Mendon vetëm për tani dhe si mund të jetë me personin që dëshiron.

Luani

Luani është një nga shenjat më të guximshme që mund të takoni. Ai është gjithashtu bujar me ata që i do dhe tepër mbrojtës. Do të jetë një “mburojë” për njeriun e tij, do ta mbrojë dhe do t’i ofrojë siguri. Për personin që ka zgjedhur në jetën e tij, ai do të japë gjithçka dhe nuk do të mendohet dy herë.

Akrepi

Kur Akrepi dashuron, do deri në vdekje. Mund të ndjejë emocionet më intensive dhe të thella për personin që ka pranë, mund të bëjë gjithçka. Nuk heziton përballë asgjëje dhe nuk ka frikë nga asnjë rrezik. Ai bëhet një mburojë për partnerin e tij dhe pranon të gjitha shigjetat. Kur Akrepi gjen atë personin e duhur, nuk e lë kurrë të shkojë dhe t’i ndodhë asgjë e keqe.