BREAKING NEWS

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz Pashko, te Sabri Godo dhe Remzi Lani, Ilir Demalia nxjerr listën “bombë” të personazheve “VIP” që ishin pjesë e ish-Sigurimit të Shtetit dhe Partisë së Punës, ja pseudonimet...

Nga Azem Hajdari, Shinasi Rama, Sali Berisha, Aleksandër Meksi, Gramoz
x
BREAKING NEWS

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi kërcënon Edi Ramën dhe pritet të bëjë publike më 14 dhjetor 2023 dosjen e vëllait të kryeministrit

Olsi Rama i përfshirë në trafiqe, Gazment Bardhi
x
BREAKING NEWS

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh Kongresin e PS dhe nis sulm frontal kundër SHBA dhe SPAK, në panik nga republika e prokurorëve

Gjysma e qeverisë në burg dhe gjysma nën hetim, Edi Rama mbledh
x
BREAKING NEWS

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të Tiranës, ja lista e plotë

SPAK lëshon 15 masa sigurie për aferën e inceneratorit të
x
BREAKING NEWS

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit të Tiranës, SPAK firmos 15 urdhër arreste, zbulohen emrat

Për kë do "kërcasin prangat"? Afera e inceneratorit
x
BREAKING NEWS

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është sponsori i fuqishëm që fshihet pas aksionit të tij që pritet të tronditë themelet e “Trekëndëshit të Bermudës”

Ja pse u thirr me urgjencë Lulzim Basha në SHBA, kush është
x
BREAKING NEWS

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në ’97, roli i Pandeli Majkos, Rexhep Mejdanit, Bashkim Finos e Namik Dokles dhe telefonata “përtej Adriatikut” që ndryshoi rrjedhën e ngjarjeve, Gjon Bruçi zbardh anën e errët të Saliut

Ja si Berisha u përgatit të arratiset nga Shqipëria në
x
BREAKING NEWS

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet për dosjen e tyre të “zezë” të pastrimit të parave, ja çfarë po ndodh në GJKKO

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet
x

Lifestyle

Janë tepër të zgjuara dhe bëjnë gjithçka për të arritur qëllimet e tyre, këto shenja të horoskopit duan të qëndrojnë gjithmonë në qendër të vëmendjes

Janë tepër të zgjuara dhe bëjnë gjithçka

Dashi

Dashët janë super të sigurt dhe të zgjuar, gjë që e bën të lehtë për ta të dallohen lehtësisht. Ata me të vërtetë nuk kërkojnë vëmendje, por e dinë shumë mirë që kanë gjithë vëmendjen e të gjithëve në cdo vend. Mund të mos ju pëlqejë Dashi, por mund t’i dalloni lehtësisht.

Binjakët

Binjakët mendojnë se kanë nevojë për gjithë vëmendjen sepse ia vlejnë. Këta njerëz kanë historitë më emocionuese për t’u treguar njerëzve që ta bëjnë takimin edhe më argëtues. Pra, ata meritojnë gjithë vëmendjen.

Luani

Luani është mbreti/mbretëresha e vëmendjes dhe ata janë gjithashtu shumë dramatikë. Ata dëshirojnë të gjithë vëmendjen nga njerëzit dhe në një farë mënyre do të arrijnë ta marrin atë me çdo qëllim. Ata do t’ju bëjnë t’i kushtoni vëmendje duke bërë ndonjë gjë, edhe nëse kjo përfshin krijimin e një skene të sikletshme.

Akrepi

Akrepat nuk do të kërkojnë në mënyrë aktive vëmendjen, por ata e dinë se si ta marrin atë kur është e nevojshme. Ata thjesht duan të jenë të sigurt se janë në mendjen tuaj. Por ju nuk mund t’i injoroni ato plotësisht. Ju mund të keni ndjenja të përziera për këtë shenjë, por ato do të jenë gjithsesi në mendjen tuaj.

Shigjetari

Këta njerëz gjithmonë kërkojnë vëmendje për shkak të personalitetit të tyre ekstravert. Ata janë të njohur dhe lehtë mund të tërheqin njerëzit drejt tyre. Jeta e tyre emocionuese do t’i bëjë të gjithë të flasin vetëm për ta. Ata janë persona argëtues dhe duan që vëmendja të mbetet popullore.