BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Lifestyle

Japin gjithmonë këshilla të vlefshme, këto shenja të horoskopit duhet t’i mbani pranë

Japin gjithmonë këshilla të vlefshme, këto shenja të

Njerëzit që ju përkasin këtyre shenjave të horoskopit bëni mirë që t’i mbani shumë pranë vetes, pasi ata janë personat që mund të japin këshilla të vlefshme. Ja kush janë:

1. Demi

Miqtë Dem ju këshillojnë si duhet në lidhje me shëndetin, por mbi të gjitha do jenë të ndershëm gjithmonë me ju. Ata nuk bëjnë dot kompromise dhe do jua thonë të vërtetën. Gjërat pa kuptim i tërbojnë demat. Ndoshta, do mërziteni me të në fillim, por do e kuptoni se ka pasur të drejtë.

2. Gaforrja

Gaforret janë shumë emocionalë dhe shumë të lidhur me njerëzit që kanë pranë.Janë miqtë më të mirë dhe do ju jepnin gjithmonë këshillat më të sinqerta. Kur ju nuk jeni mirë, as ata nuk ndihen mirë.

3. Luani

Luanët i mendojnë mirë pasojat e një veprimi, sidomos nëse ju çon drejt suksesit. Nëse keni vlerë për një luan, ai do mundohet shumë t’ju tregojë rrugën e duhur për t’i bërë gjërat.

4. Peshorja

Peshorja, quhen “ Mbretëresha e këshillave”. Mënyra si i balancon gjërat, e ndihmon një peshore t’i shikojë gjërat ashtu si duhet. Një peshore beson se secili meriton më të mirën në jetë.

5.Bricjapi

Nëse jeni në dilemë, për të gjetur një rrugë të duhur për t’u rritur profesionalisht, një bricjap do ju ndihmojë shumë. Ai do ju ndihmojë të arsyetoni si një person i pjekur.

6. Peshqit

Nëse keni një problem personal, një peshk do ju këshillonte ashtu si duhet. Eksperienca e tyre në dashuri  do bëjë që t’ju këshillojë si duhet të veproni.