BREAKING NEWS

“Je simbol i trafikantit të drogës Pablo Eskobar”, Meta paralajmëron kryeministrin Rama: Do të përfundosh me mjekun te koka dhe policin te dera

“Je simbol i trafikantit të drogës Pablo Eskobar”, Meta
x
BREAKING NEWS

“Është një xhelat i vërtetë”, ish-Presidenti Meta paralajmëron Ramën: Do të përdorim ligjet e tij për të...

“Është një xhelat i vërtetë”,
x
BREAKING NEWS

Meta shpërthen ndaj Ramës, i kujton kohën kur ishte kryebashkiak: Më qepej nga prapa si xhol dhe…

Meta shpërthen ndaj Ramës, i kujton kohën kur ishte kryebashkiak:
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia, zjarrfikësit shpëtojnë mrekullisht...

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë për ish-efektivin e policisë: Na del të jetë...

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x

Lifestyle

Jeni futur në periudhën e artë për ju! 3 shenjat e horoskopit që do të fitojnë shumë para

Jeni futur në periudhën e artë për ju! 3 shenjat e

Astrologët theksojnë se disa nga shenjat e horoskopit do të kenë fat sa i përket financave deri në fund të vitit. Kontrolloni nëse jeni në mesin e tyre.

Akrepi

Ata nuk janë të panjohur me fushën e biznesit dhe për ta zbatohet rregulli që qëllimi justifikon mjetet. Ata janë punëtorë, i duan paratë dhe nuk është e vështirë t’i fitojnë ato. Akrepat kanë një intuitë të zhvilluar mirë, ndaj kur vjen te puna, ata i besojnë vetëm vetes.

Bricjapi

Bricjapët mund të jenë mizorë dhe të ftohtë, të cilat vlerësohen si cilësi të mira sa i përket sferës së biznesit. Ai është sistematik dhe para se të futet në ujërat e sipërmarrjes, do të bëjë një plan të detajuar. Synimi i tyre janë paratë dhe dinë t’i ndjekin pa mëshirë.

Virgjëresha

Ajo është e saktë, detajiste dhe i transferon lehtësisht aftësitë e saj kur bëhet fjalë për financat. Ajo luan sigurt, nuk hyn në biznes me rrezik. Ata e vlerësojnë veçanërisht punën dhe energjinë që kanë shpenzuar për të arritur qëllimin e tyre, ndaj kanë të njëjtin qëndrim ndaj parave.