Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Jeni gati ta dini? Po shkatërroni çdo gjë me duart tuaja, kjo është shenja më xheloze e horoskopit që rrezikon të ngelë ''single"

Postuar: 26/06/2019 - 15:53

Aty ku ka dashuri, ka edhe xhelozi, por në rastin e shenjës së mëposhtme xhelozia mund të shndërrohet dalëngadalë në një sëmundje që e bren nga brenda. Ndonëse partneri, partnerja i ofron gjithë sigurinë dhe dashurinë për të cilën ka nevojë, të lindurit në këtë shenjë vazhdojnë të kontrollojnë me lupë çdo lëvizje të tyre, por harrojnë se kështu rrezikojnë të shkatërrojnë lidhjen që kanë krijuar. Jeni gati të dini se cila është shenja më XHELOZE dhe POSESIVE e horoskopit?

VIRGJËRESHA: Të lindurit në shenjën e Virgjëreshës priren të jenë paksa posesivë kur vjen puna tek personat e rëndësishëm për ta. Jep shumë në një lidhje, mirëpo përveç dashurisë, ''ofron'' gjithashtu skena xhelozie. Duke qenë se është një shenjë me imagjinatë të zhvilluar, nuk është aspak habi që të mendojë skenarë nga më të ndryshmit. Nëse një Virgjëreshë është lënduar më parë,  dijeni se është gjithmonë në sulm  ( më saktë në pritje të më së keqes) dhe për këtë arsye humbet toruan dhe shikon me dyshim çdo lëvizje tw partnerit. Që do të thotë se kur bëhet xheloze,  do të arrijë në përfundimin se marrëdhënia mori fund edhe nëse nuk po ndodh asgjë. Duke thënë këtë, është gjithmonë mirë që të jesh i hapur dhe i ndershëm me një Virgjëreshë. Mund të duhet pak kohë për ta qetësuar, por nëse marrëdhënia ia vlen, është e nevojshme për ta bërë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2019 - 15:55

Për të arritur femra pleqëri të thellë patjetër duhet të ketë zemër të shëndetshme dhe masa ideale trupore, kështu së paku konstatojnë ekspertët e Institutit të mjekësisë preventive në Kopenhagë.

Postuar: 20/11/2019 - 15:27

Charlote Bronte shkroi një libër mjaft të vogël mirëpo muzeu Bronte Parsonage e bleu atë për nj

Postuar: 20/11/2019 - 11:46

Një djalosh shkruan në rubrikën e psikologes së ‘The Sun’ se është mjaft i shqetësuar

Postuar: 20/11/2019 - 10:16

Një vajzë 5 vjeçe ka pësuar një incident, derisa ishte duke pastruar dhëmbët e saj. Celeste

Postuar: 20/11/2019 - 10:02

Një gjyshe me tre nipër e mbesa, e cila punon si gardiane burgu në Ontario, Kanada, është 48-vj

Postuar: 20/11/2019 - 07:40

Një 8-vjeçare po mahnit botën me inteligjencën e saj.

Postuar: 20/11/2019 - 07:08

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do