BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Lifestyle

Jeni me fat nëse i keni afër/ Këto janë shenjat më të sinqerta të horoskopit, nuk gënjejnë kurrë askënd

Jeni me fat nëse i keni afër/ Këto janë shenjat më

Këto shenja e dinë që gënjeshtra është gjithmonë e qortueshme pavarësisht situatës në të cilën ndodhen, prandaj janë njerëzit më të ndershëm në zodiak.

Dashi

Personat e kësaj shenje janë shpesh të pasjellshëm kur duan të shprehin mendimet e tyre. Janë të padurueshëm dhe nuk gënjejnë kurrë për të kënaqur një mik. Ata e dinë që gënjeshtra nuk ka asnjë lidhje me miqësinë, sipas “Italia Feed”.

Gaforrja

Personat e kësaj shenje e dinë shumë mirë rëndësinë e një miqësie të vërtetë. Kanë shumë besim dhe janë miq të shkëlqyer. Ata e dinë që gënjeshtra nuk është mënyra më e mirë për të dalë nga një situatë e komplikuar.

Virgjëresha

Janë njerëz të ëmbël por të drejtpërdrejtë. Ndershmëria e tyre është e dukshme edhe në këshillat e çmuara që japin. Virgjëresha është personi që do të dëshironi të keni në krah përgjithmonë.

Bricjapi

Ndershmëria dhe angazhimi për çdo gjë që ata bëjnë, janë dy tiparet që përfaqësojnë personat e kësaj shenje. Në punë ata përpiqen të jenë gjithmonë më të mirët, dhe nëse përballen me një vështirësi, dinë të tregojnë argumentet më bindëse. Nuk shpikin situata për të arritur diçka në favor të tyre.

Peshqit

Personat e kësaj shenje janë metodikë dhe tejet racionalë. Për këtë arsye pëlqejnë gjithmonë t’i vendosin pikat mbi “i”, me ta nuk ka gjysmë fjale, pavarësisht se si i interpreton personi tjetër. Këta persona e dinë që gënjeshtra është një tipar i keq i personalitetit dhe neveriten me këtë lloj sjelljeje.