BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Lifestyle

“Jeni në fazën e njohjeve të reja”/ Meri Shehu tregon çfarë iu pret: Shenja që duhet të ketë kujdes në martesë

“Jeni në fazën e njohjeve të reja”/ Meri Shehu tregon

Dashi
Ceshtjet familjare dhe ato te karrieres jane ne sy te ciklonit. Merrni masa per te mos i fryre me shume zjarrit dhe nervozizmit qe eshte tashme shume i madh.

Demi
Mund te perfshiheni ne debate me njerez te afert dhe te beni ndonje levizje me pasoja te veshtira ligjore dhe kompromentuese qofte edhe ne ndonje udhetim apo takim me dike qe ju nervozon shume.

Binjaket
Mund te ndodheni ne nje moment te rendesishem por edhe delikat ne fushen e marredhenieve. Shikojini mire mundesite dhe perdorni logjiken ne maksimum. Kujdes ne martese.

Gaforrja
Fale Marsit ne shenjen tuaj nuk po dini ku te coni energjine dhe nervat qe ju kane pushtuar. Rendesi ka qe doni te beni nje te pabere, por kesaj i dihet fillimi, por jo fundi.

Luani
Prapaskenat mund te rezultojne fatale dhe te krijone armiqesi te forta per ju. Kujdes ne te njejten kohe me shendetin. Dashuria eshte fati me i mire ne kete periudhe.

Virgjeresha
Para se te merrni vendime dhe te veproni duhet te shikoni mire edhe perreth jush. Nese nuk e zoteroni dot situaten mos u hidhni ne flake sepse ju nuk jeni nje Feniks dhe mund te jete fatale.

Peshorja
Dikush qe bashkepunon me ju do krijoj situata shume nervoze rreth ambjentit tuaj. Do ishte mire te largonit me elegance njerzit qejfprishur dhe te gatshem per sherr.

Akrepi
Shume ngaterresa mund te sjellin nje gje te mire. Kjo do te thote se e keqja i hap padashur rrugen nje miresie dhe mundesie te re per ju ne ekonomi dhe dashuri.

Shigjetari
Eklips i zjarrte ne shenjen tuaj dhe shume optimist. Ky optimizem ju bene pak te pakujdesshem ne mbajtjen e mundesive dhe ne berjen e gabimeve nga pakujdesia.

Bricjapi
Do ndjeni nevojen e nje sqarimi qe mund t’ju coj deri ne debate te cilat nuk do kene me kthim mbrapa dhe do ju lendojne edhe ju edhe te tjeret. Kujdes rregullat jane bere per t’u thyer jo per t’i mbrojtur.

Ujori
Jeni ne fazen e njohjeve te reja dhe duket sikur bota ka ndaluar rreth jush dhe deshirave tuaja. Mund te ndryshoni cdo gje dhe te afroni kedo qe ju duket interesant.

Peshqit
Jeni nje nga shenjat qe nje ceshtje te rendesishme pune duhet ti shkoni deri ne fund. Po keshtu mund te ndodh qe vete ceshtja t’ju coj juve deri ne fund.