BREAKING NEWS

Acari ‘mbërthen’ vendin, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat ditën e nesërme

Acari ‘mbërthen’ vendin, ja çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

Ndodh mrekullia! Pas 29 orësh nën rrënojat e tërmetit, nxirret gjallë foshnja 2 muajshe (VIDEO)

Ndodh mrekullia!  Pas 29 orësh nën rrënojat e tërmetit,
x
BREAKING NEWS

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda Klosit zbulon si qëndron e vërteta e 125 mijë eurove dhe deklarimeve të vëllait të ish-zyrtares

A kishte marrëveshje me Rozeta Dobin për paratë? Avokati i Alda
x
BREAKING NEWS

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon çfarë ka ndodhur me ish-ministrin

“Ku është Arben Ahmetaj?”/ Taulant Balla zbulon
x
BREAKING NEWS

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela Gugallja. Ja në çfarë vendi të botës është ndaluar

Në kërkim për skandalin e inceneratorëve, arrestohet Stela
x
BREAKING NEWS

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e PD, zbardhen me shpejtësi detajet e minutave të fundit

Çështja “Rama-McGonigal”, PS pranon kërkesën e
x
BREAKING NEWS

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e Alda Klosit? Ja si përgjigjet avokati i ish-zyrtares

Kujt i përkisnin paratë që u grabitën në banesën e
x
BREAKING NEWS

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi bashkëpunëtores së tij pas shpalljes “non grata”, fton militantët të “rrethojnë” Kuvendin dhe dërgon “kamikazë” te shtëpia e Ramës në Surrel

Tërbohet Berisha, zbulon SMS që Yuri Kim i dërgoi
x

Lifestyle

“Jeni padyshim nervozë”/ Horoskopi i Paolo Fox 8 dhjetor 2022: Parashikimet për dashurinë dhe punën

“Jeni padyshim nervozë”/ Horoskopi i Paolo Fox 8 dhjetor 2022:

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Në dashuri kjo është një e enjte jo fort e këndshme për çiftet. Sidomos ata që kanë jetuar një histori prej disa kohësh, këtë të enjte mund të preken nga pakënaqësi gjithnjë e më e madhe ndaj gjysmës tjetër. Në punë, nga ana tjetër, nevojitet gjithë angazhimi juaj që një projekt të marrë hov.

Horoskopi Paolo Fox Demi: Në dashuri ka ende pak tension, por asgjë që nuk mund të diskutohet përmes një dialogu konstruktiv. Nga ana tjetër, në punë nëse keni biznesin tuaj, dita e enjte duket premtuese.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Në dashuri mes të enjtes dhe të premtes më në fund mund të merrni disa përgjigje, e rëndësishme është të jeni të qartë! Në punë, për ata që janë gati të përfshihen, do të ketë mjaft të reja.

Horoskopi i Gaforres Paolo Fox: Qiell interesant për takime, përfitoni nga kjo ditë feste për të kaluar kohë me një person të veçantë. Në punë disa telashe do të kthehen, ndaj kushtojini vëmendje financave.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Yjet janë intriguese për dashurinë, nëse jeni të interesuar për një person, çfarë prisni të dilni përpara? Sakaq në punë angazhimi juaj do të shpërblehet shumë shpejt.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Në dashuri kohët e fundit partneri juaj ju duket i largët, nëse ka diçka që nuk shkon, është mirë të jeni gjithmonë të qartë dhe të flisni për këtë. Gjithsesi në punë situata është në lëvizje, zgjidhjet janë në rrugë të mbarë.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Këtë të enjte jeni padyshim nervozë, ju duket sikur duhet të kapeni për gjithçka, por kujdes me fjalët tuaja, mund të lëndoni dikë! Në punë, përpiquni të mos e mbingarkoni veten.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Një qiell interesant këtë të enjte, takimet për lidhje janë të preferuara ndërsa ata që janë në një lidhje prej kohësh kanë gjetur më në fund pak qetësi me partnerin. Në punë nëse keni biznesin tuaj, konfirmimet mund të vijnë gjatë kësaj dite.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari: Yje pozitivë për dashurinë, nëse jeni beqarë është koha të zgjeroni rrethin tuaj të njohjeve. Kush e di se një miqësi nuk rezulton të jetë diçka më shumë. Lajme vijnë në punë, kontaktet me qytete të tjera inkurajohen.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi: Në dashuri më në fund keni gjetur një qetësi më të madhe, por nëse ka diçka që nuk ju bind plotësisht, është mirë të flisni gjithmonë qartë. Në punë nuk mungojnë përgjegjësitë, por nëse keni nevojë, mos hezitoni të kërkoni ndihmë.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Qielli është i rëndësishëm për çiftet që e duan njëri-tjetrin, nuk e përjashtoj mundësinë e vënies në plan të një projekti të rëndësishëm. Në punë dëshironi të përfshiheni dhe ky mund të jetë momenti i duhur për ta bërë këtë.

Horoskopi Paolo Fox Peshqit: Afërdita është në favor të të lindurve në shenjën tuaj dhe jep emocione të mrekullueshme, por kujdes nga mosmarrëveshjet e vjetra. Në punë mund të përfundoni një projekt të nisur kohë më parë.